Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyc pakiet internet?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks kiedyś nie było takiej możliwości. Jak były dokładane kejne pakietu z MMS-ami wprowadzili przekazywanie GB między pakietami. Jest nawet sumowanie niewykorzystanych GB w UE. Czekam na informacje, jak pójdzie po aktywacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2831
  • 7094
  • 183

Jak przedłużyc pakiet internet?


@Tuteksnapisał(-a)

No chyba mam, i co daje ten pakiet place 25zl i przedłuża mi aktywny pakiet internet na 31dni ale nic nie doładowuje?

 


Screenshot_20231210-202159.png

To jest pakiet tylko na rozmowy do komórkowych. Nie ma żadnych GB, więc nie przedłuży zgromadzonych przez Ciebie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Katani1 faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi. 

 

@Tuteks najlepiej będzie aktywować albo przez konsultanta na infolinii, czacie lub samodzielnie:

SMS na numer 696 o treści START CYKL lub kodem USSD: *115*2*31# zielona słuchawka.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2831
  • 7094
  • 183

Jak przedłużyc pakiet internet?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Katani1 faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi. 

 

@Tuteks najlepiej będzie aktywować albo przez konsultanta na infolinii, czacie lub samodzielnie:

SMS na numer 696 o treści START CYKL lub kodem USSD: *115*2*31# zielona słuchawka.

 


Obawiam się, że nie włączy tego pakietu posiadając aktywny pakiet z MMSami. Wyłączając obecny pakiet straci uzbierane GB, co mija się z celem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Katani1 konsultanci podają, że da się włączyć stary pakiet za 25 zł. Musi być tylko numer aktywny przed 19 września 2019r. GB przejdą wtedy na aktywowany pakiet za 25 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2831
  • 7094
  • 183

Jak przedłużyc pakiet internet?

W regulaminach tych pakietów nie znalazłem tego zapisu. Jest tylko opisane przejście ze starego NL bez MMS do nowego NL z MMS, gdzie GB i okresy ważności się sumują. Może @andrzej1441  to już testował.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5479
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Katani1@ketrasaArtur jakbyście jeszcze raz przeczytali ostatnie moje posty związane z podwójną aktywacją prezentu na święta to odpowiedz byłaby jasna. Na starej karcie gdzie miałem nowy cykliczny NL aktywowałem PREZENT  SMSem (doładowaniem przy aktywnym NL aktywacja prezentu nie przechodzi regulaminowo). Później aktywowałem stary cykliczny płatnym SMSem (karta w routerze i nie chciało mi się wyjmować do bezpłatnej aktywacji kodem a router nie ma tej możliwości, próbowałem nawet podłączonym telefonem do routera ale nie łączy taki numer=kod blokada oprogramowania routera lub telefonu). Znowu poszedł SMS PREZENT i dostałem 7 zł ale 7 GB nie zaważyłem. Sprawdziłem usługi aktywne. Aktywny stary NL cykliczny. Teraz aktywowałem NL za 1 zł. W usługach aktywnych zmieniło się - aktywny NL jednorazowy do 26.04.2024. Wszystko ładnie się skumulowało. Jak uzbieram z przelewów SMS co najmniej 26 zł to aktywuję cykliczny nowy NL za 31 zl i sprawdzę czy dostanę kolejną paczkę 100 GB. NL nie był wyłączony, limitu 1200GB nie wyczerpałem to kolejna paczka 100GB zapewne będzie.

Aha po aktywacji NL za 1 zł aktywowałem 4800GB ale paczki 400GB od razu nie dostałem. Może Będę czekał do uzbierania 30 zł i uruchomię cykliczny za 35 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Jak przedłużyc pakiet internet?


@andrzej1441napisał(-a)

...

jakbyście jeszcze raz przeczytali ostatnie moje posty

...


Ile razy bym ich nie czytał, to gubię się gdzieś najdalej przy drugim zdaniu. Tego się po prostu nie da ogarnąć. I zapewne o to chodzi. Tylko nieliczni zapaleńcy, tacy jak Ty, są w stanie pobić ten system, reszta maluczkich nawet nie ma pojęcia że jest oskubywana. Czyli chyba wynika z tego, że tak ma być. Zanim zacząłem czytać Twoje posty, nie zdawałem sobie sprawy jak rozbudowany i skomplikowany jest ten system prepaid.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5479
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@j131A Ja przeczytałem ten temat od deski do deski i mam wątpliwości jaką ofertę na kartę ma @Tuteks i o jakie GB chodzi.

Przyładowo w MO Przegródka o nazwie INTERNET BEZ LIMITU zawiera GB z EPI (Elastyczne Pakiety Internetowe

Jest tez  plan taryfowy na kartę Zawsze bez Limitu

Są różne usługi=promocje NL (NoLimit) (bez limitu) ale nazwa przegródki w MO dla GB to Pakiet Internet

 

A jak już chce się coś przedłużać przez wciśniecie guzika to lepiej to robić na stronie,i to po wcześniejszym wciśnięciu guzika przy numerze [zobacz szczegóły]. Ta zakładka jest podstawą wszelkiego działania.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5479
  • 60

Jak przedłużyc pakiet internet?

@Tuteks  Najtańsze utrzymanie i korzystanie z Pakietu Internet tzn. z GB w NL

Korzystamy z darmowych NL jak np. Prezentu na święta.

Nic nie kombinować z lejkami.

Utrzymywać ważność GB za doładowanie nawet może być zero (null) GB, NL używany jak podałem niżej to może zagwarantować po wyłączeniu KWR za 9 zł jak jest aktywne.

Kiedy potrzeba, ale nie częściej niż co 2 dzień i nie rzadziej niż co 30-32 dni zaczynamy dzień od zadzwonienia na nr który jest kodem uruchamiającym NL za 1 zł  *101*1*1# albo aktywacji darmowego NL.