Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet na kartę

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Internet na kartę

Oferta ciekawa ale bym korektę dał, by było atrakcyjniej i z korzyścią dla obu stron

 

Kwota doładowania 5zł

 10zł

 30zł

 50zł

 100zł

 200 zł

Bonus internet        2,5GB

 5 GB

 15 GB

 25 GB

 50 GB

 100 GB

Ważność bonusu     2 dni

 5 dni

 1 mc

 3 mc

 6 mc

 12 mc

Można by to lepiej skalkulować ale tak już dużo lepiej jest., ba poprzednia opcja była lepsza gdzie za 100zł było 50 GB na 155 dni, za 50 zł było 25 GB na 93 dni.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Internet na kartę

Tak jak ponownie zauważył  @Piotrekk85 w pomysłach nie ma jeszcze kategorii związanej z pakietami internetu, dlatego temat przeniosłem do ogólnej dyskusji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Internet na kartę

Umknął mi pakiet elastyczny, gdzie 1 zł/1 dzień/1 GB, nowa promocja jakoś gryzie się z tym pakietem, 100zł/100 dni/100 GB, nowa promoc tak szumnie Promowana wymięka, może dopasować ją do pakietu elastycznego na internet, ale to już nie Promocja i OH Ah w sieci.

Anonim

Nie dotyczy

Internet na kartę

Żeby było jasne, ta promocja Internet za darmo skierowana jest tylko do tych co zjadają 10 GB szybko, normalny użytkownik tego nie wykorzysta, pakiety przepadną, więc sen takiej Promocji średni, cenię Gest Orange, ale dlaczego zmieniły się zasady, było ok a jest gorzej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Internet na kartę

Nie takiej kategorii pomysłów... 🙁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Internet na kartę

Tak jak ponownie zauważył  @Piotrekk85 w pomysłach nie ma jeszcze kategorii związanej z pakietami internetu, dlatego temat przeniosłem do ogólnej dyskusji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2785
  • 6877
  • 180

Internet na kartę

Wystarczy tylko przywrócić Konto Ważne Rok dla bonusów z doładowań i większość problemów zniknie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 37
  • 0

Internet na kartę

Zgadzam się z przedmówcą. Konto ważna rok dla bonusów z doładowań było fajne. Raz na rok 100 zł doładowałam i wystarczało na wszystko.

 

Anonim

Nie dotyczy

Internet na kartę

Zamiast tworzyć działy dla pomysłów, przenosicie to na Forum, zmian znaczy się nie będzie, kolejny Temat/Pomysł umarł, cóż zakończę więc takowe działania bo bez sensu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Internet na kartę

@Anonim W dziale pomysły mamy obecnie te kategorie, dla których ustaliśmy z zespołem odpowiedzialnym za dany temat, że pomysł zostanie szczegółowo przeanalizowany. 

Ponieważ pomysły działają w określony sposób (więcej o tym w temacie Zasady Nasz Orange) to te, które wykraczają poza obecne kategorie są przenoszone na forum - w innym przypadku musielibyśmy je zamknąć, bez analizy.

To absolutnie nie znaczy, że Twój pomysł znika. W każdej chwili osoby odpowiedzialne za poruszaną kwestię mogą go przeczytać w Nasz Orange i na pewno, gdy uruchomimy tę tematykę w Pomysłach - zostanie z powrotem przeniesiony do tego działu i trafi pod głosowanie.

Anonim

Nie dotyczy

Internet na kartę

Zasady Forum znam, cóż 2 Pomysły nie spasowały w wasz szablon, jest bardzo wąski i nietypowe pomysły się nie łapią, oby to ktoś rozwinął, inni skorzystają, ja odpuszczam, musiał bym najpierw Pomysł na dział dawać, potem Pomysł, za dużo zachodu.