Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety bez limitu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety bez limitu

Zastanawia mnie brak konsekwencji w pakietach. Rozmowy bez limitu do wszystkich (31dni) -> 25zł, Rozmowy i SMSy Bez Limitu Do Wszystkich -> 26zł. Rozmowy i SMSy Bez Limitu Do Wszystkich i pakiet internetu -> 25zł. Nie było by lepiej. Rozmowy bez limitu do wszystkich (31dni) -> 15zł. Rozmowy i SMSy Bez Limitu Do Wszystkich -> 20zł. Rozmowy i SMSy Bez Limitu Do Wszystkich i pakiet internetu -> 25zł. To co jest obecnie to tylko jeden pakiet ma sens Rozmowy i SMSy Bez Limitu Do Wszystkich i pakiet internetu -> 25zł. Reszta do skreślenia bo to jakieś nieporozumienie (nawet jak jakiś pakiet to Promocja), warto to przemyśleć.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pakiety bez limitu

To trzeba zrobić pomysł na nową kategorię pomysłów dotyczącą oferty na kartę 😄 (ale masło maślane mi wyszło). Choć może być trudne, bo zaraz ktoś wrzuci pomysł nolimit za 1 zł miesięcznie co z oczywistych względów zyska wiele polubień a realizacji raczej nie będzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety bez limitu

Inna rzecz która mnie wkurza, dlaczego pakiety się nie kumulują, nie można jednorazowego pakietu przedłużyć cyklicznym czy ponownie aktywować jednorazowy bez utraty resztek pakietu, to co nie wykorzystałem dlaczego jest zabierane, to bardzo złe podejście do klienta, inne sieci to poprawiły, to nie początki Ery GSM gdzie zaczęta minuta połączenia w prepaid kosztowała 2zł z hakiem, warto zadbać o klienta, pozostanie obecny a i nowy przyjdzie, chyba że klient prepaid to zło konieczne które zysku nie przynosi prawie, wtedy nic nie zmieniajcie bo zysk spadnie, podnieście stawki i trwajcie w XX wieku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pakiety bez limitu

Nie mamy takiej kategorii pomysłów a szkoda...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pakiety bez limitu

Tak jak zauważył @Piotrekk85 w pomysłach nie ma jeszcze kategorii związanej z pakietami, dlatego temat przeniosłem do ogólnej dyskusji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2835
  • 7124
  • 186

Pakiety bez limitu

Ja używam pakietu 200 min. i sms za 14 zł.i nie narzekam. I tak go  nie wykorzystuję...

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety bez limitu

Brak kategorii to chyba nie problem, wypadało by takową stworzyć, lużna dyskusja niczego nie zmieni, więc pozamiatane, temat/pomysł umarł:|


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Pakiety bez limitu

To trzeba zrobić pomysł na nową kategorię pomysłów dotyczącą oferty na kartę 😄 (ale masło maślane mi wyszło). Choć może być trudne, bo zaraz ktoś wrzuci pomysł nolimit za 1 zł miesięcznie co z oczywistych względów zyska wiele polubień a realizacji raczej nie będzie.
Anonim

Nie dotyczy

Pakiety bez limitu

Zasadniczo to był poryw, normalnie bym takich 2 Pomysłów nie dał, mi to co jest pasuje, mogę i 500zł wydać na prepaid miesięcznie w Orange, Bonusy/Promocje mnie nie rajcują, ale ogół ten mniej majętny szuka Okazji/Bonusów, korzysta Orange i klient ten niszowy ale jednak, ja odpuszczam Temat.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pakiety bez limitu

@Anonim Nie będę tu się powtarzał tylko podlinkuję

Anonim

Nie dotyczy

Pakiety bez limitu

Tak na koniec, głosowanie i by się wyjaśniło kto za a kto przeciw, założeniom Tematu, oby ktoś to kiedyś wprowadził w życie, co w porywie popisałem.