Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostałem SMS-a od Orange że numer nie jest prawidłowo zarejestrowany


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Dostałem SMS-a od Orange że numer nie jest prawidłowo zarejestrowany

Witam, 

 

Otrzymałam taki SMS od Orange:

 

"Uwaga! W naszej ocenie Twoj numer telefonu nie jest poprawnie zarejestrowany. Zapraszamy do salonu Orange w celu weryfikacji danych. Wez ze soba karte SIM z tym numerem oraz dowod osobisty lub paszport. Po 05.06.2024 r. mozemy zablokowac numer zg z Regulaminem swiadczenia uslug telekomunikacyjnych dla Abonentow ofert na karte (orange.pl)."

 

Byłam w salonie Orange, pani sprawdziła, powiedziała że w systemie ok i poleciła dzwonic na infolinię. Tam również pani nie umiała pomóc. W międzyczasie dostałam kolejnego smsa oraz gdy dzwonię do kogoś to pojawia się komunikat że numer zostanie zablokowany. 

Czy ktoś miał podobną sytuację i wie co zrobić? 🥲

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13396
  • 54874
  • 648

Dostałem SMS-a od Orange że numer nie jest prawidłowo zarejestrowany

@Marlena1204  dziwne, a dowiedziałaś się jakie dane zostały źle wprowadzone i się nie zgadzają? Co powiedzieli w obu miejscach o powodzie wysłania informacji? Nie zauważyli niczego niepoprawnego w systemach? Masz jedno konto i usługę? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18720
  • 53606
  • 734

Dostałem SMS-a od Orange że numer nie jest prawidłowo zarejestrowany

@Marlena1204 może nastąpiły nadużycia na numerze. Warto by było dokładnie sprawdzić, zgodność danych. Może ważność dowodu/paszportu się skończyła. Proponuję dane zweryfikować jeszcze raz najlepiej w salonie firmowym Orange.