Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

Witam serdecznie. Bardzo długi czas nie wiedziałam/nie pamiętałam na kogo zarejestrowny jest mój numer na kartę. Tuż przed śmiercią mojego ojca doszliśmy do tego, że z dużym prawdopodobieństwem mógł być zarejestrowny na niego. Niestety tata zmarł, a ostatnim o czym wtedy myślałam to numer telefonu. Czas jednak mija, a ja z bardzo dużym prawdopodobieństwem mam numer zarejestrowany na osobę zmarłą. Czy jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie wzięcie nowego numeru? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

Weź akt zgonu taty i udaj się do salonu firmowego. Nie powinni robić problemów z przerejestrowaniem numeru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2844
  • 7169
  • 188

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

Weź akt zgonu taty i udaj się do salonu firmowego. Nie powinni robić problemów z przerejestrowaniem numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

A numer jest jeszcze ważny? Doładowany był?

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13131
  • 53953
  • 634

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

@PannaCotta  dodam, że tylko w salonie i z aktem zgonu załatwisz sprawę 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

Tak 🙂 Był doładowany i dzięki za odpowiedzi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

@PannaCotta na koncie Mój Orange bez problemu sprawdzisz na kogo jest zarejestrowany numer. Jeżeli faktycznie na zmarłą osobę, to z aktem zgonu oraz swoim dowodem osobistym w salonie Orange przepiszesz numer na siebie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

@ketrasaArtur Hej. A czy to nie jest tak, że musiałabym potwierdzić tożsamość przez jakiś bank czy coś? Nie używałam nigdy Mój Orange. 😖


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1627
  • 5606
  • 61

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

@PannaCotta  zakładam ,że przynajmniej kartę SIM masz w telefonie i znasz nr telefonu.

Na stronie MO logujesz się numerem telefonu, hasło dostajesz SMSem. Trochę rzeczy po takim logowaniu można sprawdzić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Numer zarejestrowany na osobę zmarłą?

@PannaCotta zakładałem, że jest dostęp do konta Mój Orange właściciela numeru. Jeżeli nie da się zalogować e-mailem, to zostaje numerem telefonu, ale jest mniej danych i możliwości konfiguracji numeru.