Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

Dzień dobry, parę dni temu mijał termin odnowienia usługi cykliczne za 28zl darmowe SMS i rozmowy i internet dla osób ze stażem poniżej 12miesiecy, konto doładowaniem wcześniej i usługa się nie odnowila i ponad to dostałem SMS zebym doładować konto bo nie można odnowić usługi a miałem na koncie 34zl i nigdzie nie dzwoniłem sprawdziłem wykaz połączeń na aplikacji i nie ma kosztów dodatkowych proszę o wyjaśnienie i naprawienie tego bo nie będę doladowywal ponownie bo nie z mojej winy środki zniknęły
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

Wczoraj jeszcze z tego co wiem trwały utrudnienia związane z usługą, które powodowały, że nie mogła się ona odnowić - nie znam szczegółów, gdyż w ubiegłym tygodniu nie było mnie w pracy, a o tych problemach wiem tyle co napisali w internecie 🙂

 

Skontaktuj się z nami - na infolinii - jeśli masz smartfona, pobierz aplikację Mój Orange na androida, urządzenia apple, lub urządzenia z windows phone 8/8.1 i windows mobile 10 i skorzystaj z Bezpłatnego połączenia z doradcą przez aplikację.

 

Sprawdzimy co było przyczyną, i postaramy się pomóc 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

Jeśli w trakcie doładowania miałeś włączony internet, środki poszły na internet bez pakietu (który jest dosyć drogi).
Jeśli miałeś wyłączony internet, to najprawdopodobniej jest to jakiś błąd.

Niestety tu na Nasz Orange nikt nie ma wglądu w Twój numer. By dokładniej wyjaśnić sprawę, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

Wczoraj jeszcze z tego co wiem trwały utrudnienia związane z usługą, które powodowały, że nie mogła się ona odnowić - nie znam szczegółów, gdyż w ubiegłym tygodniu nie było mnie w pracy, a o tych problemach wiem tyle co napisali w internecie 🙂

 

Skontaktuj się z nami - na infolinii - jeśli masz smartfona, pobierz aplikację Mój Orange na androida, urządzenia apple, lub urządzenia z windows phone 8/8.1 i windows mobile 10 i skorzystaj z Bezpłatnego połączenia z doradcą przez aplikację.

 

Sprawdzimy co było przyczyną, i postaramy się pomóc 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

Mi też znikło 28zl bez powrotnie. Jeden miesiąc po przeniesieniu i już takie coś. Brawo.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

zgłoś do Biura Obsługi.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Doladowanie i odnowienie uslugi cykliczne

@kubatron Emotikon: Szczęśliwy

zachęcam do oznaczenia wpisu przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.