Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

bank CA juz od roku dokładnie opisuje pobierane opłaty - za co a nie tylko tytułem - opłata.  orange też się nauczy pokory gdy dostana karę za oszukiwanie i żadne zaklinanie rzeczywistości że tak jest git niczego nie zmieni.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

oddajcie kase za abonament i nie tylko. na karte tez BEZNADZIEJA  z Orange PL.


@xxnapisał(-a)

orange opisując usługi dotyczące róznych opcji obniżania rachunków poprzez wykupienie pakietów z określoną czy też nie ilościa minut do wykorzysztania operuje hasłem - do wszystkich sieci.

co sie jednak okazuje u nich do wszystkich ( bez żadnych dopisków obok, poniżej itp ) nie oznacza do wszystkich bo juz sieć stacjonarna pod to nie podlega.

czy sieć stacjonarna to nie jest sieć ?

dlaczego tak rozliczają usługi oszukując skoro przy zobowiązaniu do wszystkich nie zawarto wyłączeń.

zapewne gdzieś głęboko w regualminie jest zastrzeżenie ale wtedy nie powinno używać się zwrotu - do wszystkich - bo nie spełnia jego wymagań.

 

można to opisać w sposób jasny i czytelny - do wszystkich sieći komórkowych w polsce - proste i oczywiste nie zajmujące wiele miejsca i nie wymagające żadnego wysiłku.

ale wtedy nie będzie kasy od oszukanych klientów.

 


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Jak chcesz by Orange ci coś zwróciło, to złóż reklamację.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

witaj !

Ja już tutaj na forum dwa lata temu w 2016 r pisałem  że zdanie w pakietach " do wszystkich sieci  " to celowe z premedytacją wprowadzanie  w błąd , żeby nabijać sobie kasę. Dzwoniłem  i rozmawiałem  z różnymi  konsultantami w tej sprawie żeby zmienili i napisali "  Do wszystkich sieci komórkowych  i stacjonarnych  w Polsce  " I do dzisiaj nic nie zmieniono.Widać że w ORANGE  liczy się tylko kasa a nie klient ! a piotrekk85  niech nie obstaje  za nimi bo jak by wszystko było jasne  to by nie trzeba było pisać REKLAMACJI  !!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Twój postulat po realizacji by dodać opis "Do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce" będzie też błędny. Są pojedyncze numery które zawsze są wyłączone. Na numery od pagerów nie ma. Na infolinie stacjonarne nie ma. Na numery dial-upowe też nie. Od tego są regulamimy by je czytać. A jak opis będzie za długi to i tak go nikt nie przeczyta.
Anonim

Nie dotyczy

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

@jan1 inne sieci robią podobnie, jakby było inaczej to i Orange by to stosował, na pakietach minut nieraz się przejechałem, ale korzystam z 4 Operatorów, bez limitu to wiadomo komórki, te pakiety minut (30/60/120/200) to już czasem ze stacjonarnymi, ale trzeba dobrze to sprawdzić, lub krótkie połączenie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

60 minut - stacjonarne

120minut - do wszystkich sieci komórkowych

200 minut - komórkowe i stacjonarne

a 30 minut to nie znam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

@wscieklaewka mam sim karty w kilku sieciach, te minuty to taki mix, nie wszystko z Orange 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Emotikon: LOL

I tak je sobie przekładasz ? ja bym się nerwowała cobym na ten przykład miała tą klapkę od telefonu wciąż otwierać aby umieścić kartę sim Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Może @Anonim nosi ze sobą kilka telefonów? W teczce 😉