Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Witaj @bluesmanniak 🙂

Na początku też tak sobie pomyślałam, ale nie przyszła mi do głowy teczka 😉

Anonim

Nie dotyczy

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Kiedyś miałem 4 telefony, ale teraz są na 2 sim, nie ma problemu @bluesmanniak i @wscieklaewka 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG


@Jareknapisał(-a)

W opisie, powinno być zastrzeżenie, że dotyczy tylko sieci komórkowych / nie dotyczy sieci stacjonarnych.
jeśli chodzi o ofertę na kartę, obecnie najważniejsze usługi to:

 

  1. Minipakiet 100 minut do wszystkich sieci komórkowych za 3 zł na 7 dni
  2. Pakiet 60 minut do sieci stacjonarnych za 3 zł na 31 dni
  3. Multipakiet 100 minut do sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych i 100 MB  za 6 zł na 7 dni
  4. Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 7 zł na 7 dni
  5. Rozmowy i SMS-y bez limitu w wersji elastycznej (3 zł - 3 dni, 5 zł - 5 dni, 7 zł - 7 dni, 10 zł - 10 dni) - obejmują tez rozmowy na stacjonarne.
  6. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich (rozmowy także na stacjonarne) za 9 zł na 7 dni
  7. 120 minut do wszystkich sieci komórkowych za 9 zł na 31 dni
  8. Rozmowy i SMS-y bez limitu (rozmowy także na stacjonarne) oraz 2 GB na 7 dni za 12 zł
  9. Multipakiet 200 minut (komórki, stacjonarne) i SMS-ów (komórki) oraz 200 MB za 16 złna 31 dni
  10. Rozmowy bez limitu do wszystkich (sieci komórkowych) za 25 zł na 31 dni
  11. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich (rozmowy także na stacjonarne) za 30 zł na 31 dni [26 zł MNP]
  12. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich (rozmowy także na stacjonarne) oraz pakiet (2-5 GB) za 35 zł na 31 dni [28 zł MNP z 8 GB]

Pogrubione usługi to usługi bez rozmów na stacjonarne. Sprawdziłem, i w wypadku każdej z tych usług, jest informacja, że obejmują połączenia do sieci komórkowych bezpośrednio w opisie.
Można to sprawdzić - za każdym razem, jest to klikalny link, dzięki któremu można zobaczyć opis na orange.pl

Pozostałe usługi (do wszystkich) nie są już przez nas promowane.

Jeśli chodzi o inną usługę albo ofertę abonamentową, prosiłbym o poinformowanie, o którą chodzi.



Nieprawda! Pozycja 7 czyli 120 min w rzeczywistości jest myląco napisane „do wszystkich”. Kupiłem i musiałem dokupić „na stacjonarne”. Tylko w 2 przypadkach było w opisie wspomniane dokładnie z nazwy na które sieci i czy na stacjonarne. Ale „w innych sieciach też są niedopowiedzenia” próbował nieudolnie usprawiedliwiać ktoś z Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Każda nazwa będzie nieprecyzyjna. Trzeba czytać regulaminy...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG


@Piotrekk85napisał(-a)
Każda nazwa będzie nieprecyzyjna. Trzeba czytać regulaminy...

Na początku pokazano jak można krótko i zwięźle wszystko zawrzeć wiec proszę nie wyjeżdżać z tekstami ze się nie da.  Wszystkich znaczy wszystkich bo gdy do jednego juz nie to nie jest do wszystkich


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Ta propozycja jest tak samo nieprecyzyjna jak obecne nazwy.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Dalsze przekonywanie się kto ma rację nie ma sensu najlepiej zagłosować nogami i jak komuś nie pasuje iść do innej sieci. Co osobiście z 4 numerami z Orange juz zrobiłem. Został ostatni ale cały czas szukam dla niego innej alternatywy. 

PS.  Kto zaproponuje coś jak tandem z tmobile i połączenia oczekujące i konferencyjne w prepaid ma moją następna kartę aktywną.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Kup sobie kartę za granicą i będą te usługi. Z roamingiem jak w domu tak drogo nie jest. W Polsce w perspektywie 10 lat takiej usługi nie będzie w żadnej sieci. Platformy prepaid są stare, niedoinwestowane pod kątem IT, a przy wojnie cenowej, stratach na roamingu i planowanych zmianach w rozliczeniu VAT za doładowanie, nikt nie zainwestuje kilkaset tysięcy złotych na niszową usługę.
Anonim

Nie dotyczy

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

@Piotrekk85 prepaid to nie niszowa oferta, oczywiście jeśli o tym piszesz, gro ma prepaid, kiedyś abonament się bardziej opłacał bo telefony były za 1zł nawet, mocno doinwestowane oferty przez Operatora, teraz tego już nie ma, rynek nasycony i tak szczerze do trzeba mieć spore wymagania by wchodzić w abonament, taki przysłowiowy Kowalski zadowoli się prepaid, co do usług to sieci lubią niedomówienia w opisach usług, klient często się przejedzie na tym (zapłaci), pora wielka z tym procederem się rozprawić, za granicą takich praktyk nikt nie stosuje, prędzej czy póżniej u nas to nastąpi, mnie to wkurza ale cóż jednostka niewiele zrobi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Mówię o przekierowaniach czy usłudze ala tandem. To niszowe. A mało osób wie, że prepaid to nie postpaid pod kątem IT. Wymaga weryfikacji stanu salda non stop. Przez małe inwestycje IT w platformy prepaid jest to duże wyzwanie.