Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

to że inne sieci też tak robią nie znaczy że usprawiedliwia to którąś z nich.

zwięzły i prosty opis to nic trudnego tylko nie leży w interesie sprzedawcy a przynajmniej tak mu się mylnie wydaje.

najwyższy czas by przyjrzeć się wszelkim wprowadzającym w błąd reklamom i opisom których pełno we wszystkich chyba juz dziedzinach życia i nie usprawiedliwiać się że inni też tak robią.

A no limit może być tylko ktoś musi go zaoferować 🙂

sądzę iż temat został już wyczerpany co najwyżej operator niech sie odezwie gdy poprawi opisy jak to już dawno temu obiecał.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Też myśłę że temat został wyczerpany .Czekam z niecierpliwością , co zrobi w tym temacie ORANGE . Czy wszystkie nasze sugestie,wpisy i propozycje w " NASZ ORANGE " potraktuje poważnie.Bo jeśli nie to nasuwa się pytanie : po co my użytkownicy forum piszemy,dyskutujemy, podpowiadamy jak z nami się nie liczą,a kiedyś obiecywali poprawę.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Dwa miesiące temu opisywałem problem z
Usługami w "mój orange" do wszystkich sieci kłamliwe opisy usług,i do dzisiaj nic orange nie zrobił,żeby naprawić celowe wprowadzanie swoich klientów w błąd, udając że jest wszystko dobrze napisane w temacie,albo mają nas wszystkich użytkowników postów za analfabetów nierozumiących tematu postu

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Dla mnie opis nie jest kłamliwy, były nie raz sugestie by dodawać linki do regulaminów.
Bo zawsze będzie że nie premium, że nie w roamingu, nie na skrócone, nie na międzynarodowe, nie na video, nie na coś tam jeszcze....
Anonim

Nie dotyczy

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Dokładnie, już kiedyś to podkreślałem że na Mój Orange w wersji www powinien być dostep do regulaminów usług które możemy aktywować przez Mój Orange. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 12
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

tekst należy napisać jasno i bez niedomówień - np. rozmowy na numery stacjonarne i komórki w kraju - jest jasne i niczego więcej nie obiecuje.

Nie obiecuje premium, roamingu itp itd więc nie ma co szukać usprawiedliwienia


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

W ubiegłym roku(2016) pisałem i do dzisiaj , do 25.02.2017 w pakietach usług nadal pisze ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI ,a tak nie jest, bo albo na komórkę, lub na stacjonarne.Tutaj na forum też są pracownicy Orange, czy nie mogą coś z tym zrobić . Przecież takie pisanie " rozmowy do wszystkich sieci " to celowe wprowadzanie w błąd ,bo gdyby tak nie było to Orange dawno by zmieniło to jedno zdanie w swoich pakietach usług. Ja osobiście dzwoniłem na *100 i poinformowałem o tym konsultanta i cisza w temacie. Co o tym myślicie użytkownicy " NASZ ORANGE " ?
PS. Dziękuję za życzenia od zespołu nasz Orange

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Dla mnie opis i tak nic nie zmienia jak nazwa jest taka a nie inna. Pisałem wyżej, że określenie "wszystkie sieci" jest niejednoznaczne. Nawet wszystkie komórki też nie będzie dobre bo można dzwonić na zagraniczne komórki. Dla mnie przydałby się link do pełnego regulaminu usługi i tyle.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Nie patrz na innych. Tak robi na szaro swoich klientów Orange i to dla nas jest najważniejsze!


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

DO WSZYSTKICH SIECI - KŁAMLIWE OPISY USŁUG

Zauważyłem, że w opisach poszczególnych usług dodatkowych (np. Rozmowy bez limitu do wszystkich 31 dni, Minipakiet 100 minut) są już bardziej precyzyjne opisy. Ale nie widać podobnych zmian w apce Zaskoczony robot