Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co zrobić, jeśli nie zdążyłem zarejestrować numeru na kartę? (FAQ)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

Czyli po 1 lutego zarejestruje taki zablokowany numer SMS-em wysłanym z innego już zarejestrowanego numeru? Dzięki za odpowedź.

Anonim

Nie dotyczy

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

@ArturCo się stanie jeśli nie......

2.gif


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)


Piotrekk85 napisał(-a):

Podbiję temat. Na stronach Orange pojawiła się informacja o zmianie w regulaminie http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005750/4107776892.pdf że jednak następuje rozwiązanie umowy. Jak regulaminowo jest zatem uregulowane to, że środki na zasadach podanych wyżej powrócą?


W początkowych projektach miało być tak, że jeśli ktoś nie zarejestruje numeru to umowa musi zostać rozwiązana. Dlatego wprowadzone zostały zmiany w regulaminie. Później okazało się, że umowa nie musi być rozwiązywana i wystarczy, że przestaniemy świadczyć usługi blokując je na numerze. Stąd komunikat, który podlinkowałeś, @Piotrekk85 mówiący o tym, że usuwamy zapis mówiący o rozwiązaniu umowy. (Tak, @Misiek62, miałeś rację, a ja nie zaczaiłem od razu Emotikon: Szczęśliwy )

 

Wszystkie informacje w FAQ są aktualne. Umowy nie będą rozwiązywane. Usługi będą blokowane, a po rejestracji w odpowiednim terminie - wszystkie przywracane 🙂

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)


bartosz567 napisał(-a):

Czyli po 1 lutego zarejestruje taki zablokowany numer SMS-em wysłanym z innego już zarejestrowanego numeru? Dzięki za odpowedź.


@bartosz567, a czytałeś jak rejestruje się SMS-em? 

 

"Wyślij z numeru który chcesz zarejestrować bezpłatnego SMS-a pod (...)"

 

Ponieważ nie będziesz mógł wysyłać SMS z zablokowanego numeru nie będziesz mógł również go w ten sposób zarejestrować. Za to będziesz mógł zarejestrować w salonie Orange i innych punktach 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

Doskonale wiem jak rejestruje się za pomoca SMS-a 🙂

Obecnie nowy starter mogę zarejestrować SMS-em, który też po aktywacji (pierwszym włożeniu do telefonu) ma blokadę na połaczenia i SMS-y - zasięg jest. Mogę z takiego numeru wysłac prośbę o rejestrację (nie próbowałem) lub z innego numeru uprawnionego za pomocą SMS-a zarejestrować i odblokować. Tą druga wersję przetestowałem z sukcesem.

Ta informacja o nowych kartach jest na stronie zarejestrujnumer.pl: "Ważne: Z serwisu możesz skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru. ".

Pytanie czy to będzie ta sama blokada co w przypadku nowych kart startowych? Bo jeśli ta sama to zarejestruje za pomocą bezpłatnego SMS-a pod 80280.

Przepraszam za nowy nick, ale nie mogłem się zalogować na stary.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)


bartosz5678 napisał(-a):

Doskonale wiem jak rejestruje się za pomoca SMS-a 🙂

Obecnie nowy starter mogę zarejestrować SMS-em, który też po aktywacji (pierwszym włożeniu do telefonu) ma blokadę na połaczenia i SMS-y - zasięg jest. Mogę z takiego numeru wysłac prośbę o rejestrację (nie próbowałem) lub z innego numeru uprawnionego za pomocą SMS-a zarejestrować i odblokować. Tą druga wersję przetestowałem z sukcesem.

Ta informacja o nowych kartach jest na stronie zarejestrujnumer.pl: "Ważne: Z serwisu możesz skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru. ".

Pytanie czy to będzie ta sama blokada co w przypadku nowych kart startowych? Bo jeśli ta sama to zarejestruje za pomocą bezpłatnego SMS-a pod 80280.

Przepraszam za nowy nick, ale nie mogłem się zalogować na stary.


Nie do końca rozumiem. Z nowego startera możesz wysłać sms na nr 80280 i go zarejestrować.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

A ja już rozumiem... @bartosz5678, brawo i bardzo dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę. Masz rację, a ja odpowiedziałem zbyt pochopnie - rejestracja przez SMS będzie możliwa nawet po 1 lutego. Aktualizuję FAQ 🙂

 

btw, gdyby zależało Ci na odzyskaniu poprzedniego konta to odezwij się do mnie na priv 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

Odnośnie punktu 7:

"Będziesz mógł tak, jak do tej pory zalogować się do Mój Orange i skrzynki MultiBox przynajmniej do końca czasu, jaki masz na odzyskanie numeru, czyli przynajmniej do dnia, w którym kończy się termin ważności połączeń przychodzących."

 

A co z kartami SIM (numerami), na które nigdy nie było zakładane konto Mój Orange? Konkretnie - znajduję w lutym w zakamarkach szuflady parę kart SIM (od dłuzszego czasu nieużywanych), chciałbym rozeznać się w sytuacji na nich, sprawdzić daty ważności połączeń przychodzących, ewentualnie sprawdzic czy są tam jeszcze jakieś środki i zadecydować czy "przywrócić je do życia" rejestrując je, czy pozwolić im stracić ważność. Czy będę mógł wtedy taki numer zarejestrować w MO?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)


Zagee napisał(-a):

Odnośnie punktu 7:

"Będziesz mógł tak, jak do tej pory zalogować się do Mój Orange i skrzynki MultiBox przynajmniej do końca czasu, jaki masz na odzyskanie numeru, czyli przynajmniej do dnia, w którym kończy się termin ważności połączeń przychodzących."

 

A co z kartami SIM (numerami), na które nigdy nie było zakładane konto Mój Orange? Konkretnie - znajduję w lutym w zakamarkach szuflady parę kart SIM (od dłuzszego czasu nieużywanych), chciałbym rozeznać się w sytuacji na nich, sprawdzić daty ważności połączeń przychodzących, ewentualnie sprawdzic czy są tam jeszcze jakieś środki i zadecydować czy "przywrócić je do życia" rejestrując je, czy pozwolić im stracić ważność. Czy będę mógł wtedy taki numer zarejestrować w MO?


Poszukałbym tych kart w zakamarkach do końca stycznia. Obawiam się, że po 1 lutego nie założysz już konta w MO, gdyż nie otrzymasz smsa z kodem potwierdzającym.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 19
  • 0

Co się stanie jeśli nie zarejestruję numeru na kartę? (FAQ)

Ok, ale poczekam na oficjalne stanowisko któregos z pracowników Orange. Skoro będzie można wysłać SMSa rejestrujacego, to może i SMSy rejestrujace numer w MO będą przychodzić? A co z kodem USSD *124*# i innymi? Będą działać na takich kartach w lutym? Ewentualnie gdyby te wszystkie mozliwości były wykluczone, to czy w POK lub BOK bedzie się można dowiedzieć przed rejestracją o sytuacji na takich numerach?