Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13468
  • 1137

Brak połączeń przychodzących, help!

Porównywanie z Play nie jest dobre, bo nadajniki mogą być w innych miejscach lub mieć swoje azymuty w różne strony.

Bym zweryfikował ciągle czy nie grzebią czegoś na sieci.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3080
  • 3273
  • 105

@Myysza  na czat Orange dopytaj czy nie robią coś przy nadajniku, można też zgłosić problemy z siecią (połączenia).

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

[ Edytowane ]

Zgłosiłam już problem dzisiaj 2 razy, przy "czacie" z doradcą okazało się, że nie ma w tym rejonie awarii i oczywiście problem zgłoszony. Przy zgłoszeniu drugim dosłownie przed chwilką inna osoba, inne pytania przy czym propozycje zmiany na 3g ale i to nie pomogło bo sytuacja się powtarza więc raz łączy, raz odzywa się sekretarka. Włączenie Clir, które tylko mi wyłączyło net 😁 więc reset i na razie stoję w miejscu 🤔 Play działa bez zarzutów. Nadajniki mam 5,6 km stąd

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3080
  • 3273
  • 105

@Myysza  to masz niefortunną lokalizację vs Orange, Play wypada lepiej, czasem tak bywa, na to nie wpłyniesz, chyba że nową stację BTS postawią, czy poprawią zasięg.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Aż mnie to zastanawia bo druga osobą obok powinna mieć to samo a tu co? Wszystko bez zarzutów. I taki problem po pół roku? Kupiłam starter playa, ale się zastanawiam już nad plusem czy nie poeksperymentować.

Jutro powinnam dostać smsa od techników czemu się tak dzieje, bo nr tel i daty połączeń też musiałam podać...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3080
  • 3273
  • 105

@Myyszanapisał(-a)

Aż mnie to zastanawia bo druga osobą obok powinna mieć to samo a tu co? Wszystko bez zarzutów. I taki problem po pół roku? Kupiłam starter playa, ale się zastanawiam już nad plusem czy nie poeksperymentować.

Jutro powinnam dostać smsa od techników czemu się tak dzieje, bo nr tel i daty połączeń też musiałam podać...

Jeśli druga osoba z innym telefonem ale sim Orange ma połączenia prawidłowe, to niestety twój telefon niedomaga, czasem się to zdarza, inna sprawa że obecnie telefony z 3G i LTE są bardzo uczulone na słaby sygnał, też mi zrzuca często z LTE do 3G w Orange, pomimo że nadajnik widzę, nie jest mocno oddalony od mojej lokalizacji.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 486
  • 380
  • 1

[ Edytowane ]

A mnie tak zastanawia czy 10 mhz na LTE 1800mhz może siać mocniej niż 5mhz na LTE1800mhz

Bo u mnie przy tych 5 mhz na LTE1800mhz lubi się często zmieniać na HSPA+

I  też maszt jest niedaleko od mieszkania

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Pora zastanowić się co dalej, dobrze że to nie abonament - byłoby gorzej. Najwidoczniej w świecie mam problemy z zasięgiem i muszę zrezygnować z Orange. Myślę, że Play działa zdecydowanie lepiej widząc to, co się dzieje.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3080
  • 3273
  • 105

@Myysza  mając sim kartę bez abonamentu, można przenieść się do innego Operatora w każdej chwili, ba jeszcze bonusy będą, czy warto to już twoja decyzja, mieszkając na peryferiach miasta, popytać znajomych bo wtedy na pewniaka wybierasz sieć (Operatora).

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13468
  • 1137

Osobiście bym znajomych nie pytał mając telefon który nie odbiera wszystkich pasm oferowanych w Polsce. Lepiej zainwestować 5 zł na nowy starter i samemu sprawdzić na prepaidzie. A potem przenieść główny numer.
.
0 Lubię to
Odpowiedz