Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Obecnie LTE przy 1 kresce zasięgu, ale kiedy jestem w domu różnie bywa bo było też 3g. Volte raczej się w tym nie orientuje 😏 pewnie nie mam, bo nie mam takiej opcji

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13468
  • 1137

To chyba jest jasne. Słaby zasięg. Można spróbować w ustawieniach przełączyć się na sztywno na 3G ale internet będzie wolny. Możesz podpytać też na czacie czy nie "grzebią" na nadajnikach.
.
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Czyli to, że są sygnały nie ma znaczenia? Po prostu nie mam zasięgu Orange? Dziwi mnie to, że inna osoba z Orange ma wszystko okej z zasięgiem w tym samym miejscu i żadnych problemów 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13468
  • 1137

Twój telefon nie łapie fabrycznie LTE po częstotliwości 800 MHz. Im mniejsza częstotliwość, tym większy zasięg od nadajnika. Ktoś obok może mieć inny telefon i mieć lepszy zasięg. I to może przekładać na połączenia. Podobnie może być tzw handover na 3G. Ogólnie sprawdź na czacie czy nie grzebią, jak nie to może bym wymienił jeszcze sim, a potem to już w telefonie trzeba grzebać.
.
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Właśnie mam zamiar iść zrobić duplikat karty bo numer mam już trochę czasu, dobre pół roku i było bez problemów a tu jakiś miesiąc czasu i pojawiają się problemy. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Poza tym Xiaomi ma 800 MHz...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13468
  • 1137

[ Edytowane ]

Redmi note 4 nie

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

Tak, dokładnie. Jeżeli wszystko działało poprawnie to przypuszczam, że to wina Orange. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 31
  • 8
  • 0

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3079
  • 3273
  • 105

[ Edytowane ]

@Myyszanapisał(-a)

Poza tym Xiaomi ma 800 MHz...

W linku jest 850Mhz, więc inne pasmo niż u nas, wersja Globalna nie Europejska, stąd problemy z połączeniami, tak na marginesie te modele uczulone są na słaby czy nie stabilny sygnał GSM, potem są problemy z połączeniami, inna spraw to być może jakaś usterka na nadajniku GSM jest, zgłoś problemy z połączeniami do BOK (telefonicznie czy poprzez czat), można wymienić sim kartę też jak na innym telefonie kaprysi, to ma jakąś usterkę.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający