Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak środków na koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak środków na koncie

Witam. Wykupiłam pakiet internetowy 3Gb na 3 dni, dzisiaj przyszedł mi SMS że zostało mi jeszcze ok 996 MB i że skończy się dzisiaj o północy. Korzystałam krótka chwilę z niego dzisiaj i przyszedł mi SMS że nie mam środków na koncie, a miałam ponad 20 zł. Jestem w szoku ponieważ nie dostałam smsa z wiadomością że skończył mi się pakiet internetowy i przez to straciłam wszystko co miałam na koncie.. Co mam teraz zrobić? Da się jakoś odzyskać pieniądze? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Brak środków na koncie

@Karo0897  na czat wyjaśń sprawę co do zużycia danych, może jakiś bug był, dlatego bez powiadomień, ale dodam na koniec, sms czy powiadomienia nie są gwarantowane, to użytkownik ma kontrolować zużycie danych mobilnych, inna sprawa to aplikacja na telefon, pokazuje czasem nieaktualne zużycie, na www Mój Orange jest wszystko aktualne, oczywiście jak przerwiesz sesję danych mobilnych, bo inaczej ostatniej sesji nie zobaczysz, więc wtedy też powiadomień vs sms brak.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Brak środków na koncie

@Karo0897  powiadomienia nie zawsze przychodzą, to ty musisz sprawdzać ile GB czy MB masz jeszcze dostępne, jeśli pakiet wyczerpałeś to potem transfer danych jest bardzo drogi, stąd czystka na koncie $, co możesz zrobić teraz, raczej już nic nie zrobisz, na przyszłość kontroluj zużycie danych mobilnych, sms z powiadomieniami czasem nie przychodzą.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Brak środków na koncie

@Karo0897  w tym przypadku możesz napisać reklamację z opisem tego problemu . operator ma 30 dni na rozpatrzenie  reklamację można na czacie złożyć lub pod 510 100 100 lub w salonie najbliższym Orange czy zwrócą tego nie wiem tak jak kolega @Anonim  piszę ale  zobaczysz jak dostaniesz odpowiedz na reklamację .  

Anonim

Nie dotyczy

Brak środków na koncie

@Karo0897  na czat wyjaśń sprawę co do zużycia danych, może jakiś bug był, dlatego bez powiadomień, ale dodam na koniec, sms czy powiadomienia nie są gwarantowane, to użytkownik ma kontrolować zużycie danych mobilnych, inna sprawa to aplikacja na telefon, pokazuje czasem nieaktualne zużycie, na www Mój Orange jest wszystko aktualne, oczywiście jak przerwiesz sesję danych mobilnych, bo inaczej ostatniej sesji nie zobaczysz, więc wtedy też powiadomień vs sms brak.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Brak środków na koncie

@Karo0897 tak jak kolega mówi  może jakiś bug ale powiadomienia nie zawsze są i nie są gwarantowane u żadnego operatora ,na czacie porozmawiaj wyjaśnią ci wszytko 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak środków na koncie

Dzięki za pomoc 🙂