Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak połączeń przychodzących, help!

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączeń przychodzących, help!

Porównywanie z Play nie jest dobre, bo nadajniki mogą być w innych miejscach lub mieć swoje azymuty w różne strony.

Bym zweryfikował ciągle czy nie grzebią czegoś na sieci.
Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Myysza  na czat Orange dopytaj czy nie robią coś przy nadajniku, można też zgłosić problemy z siecią (połączenia).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Zgłosiłam już problem dzisiaj 2 razy, przy "czacie" z doradcą okazało się, że nie ma w tym rejonie awarii i oczywiście problem zgłoszony. Przy zgłoszeniu drugim dosłownie przed chwilką inna osoba, inne pytania przy czym propozycje zmiany na 3g ale i to nie pomogło bo sytuacja się powtarza więc raz łączy, raz odzywa się sekretarka. Włączenie Clir, które tylko mi wyłączyło net 😁 więc reset i na razie stoję w miejscu 🤔 Play działa bez zarzutów. Nadajniki mam 5,6 km stąd

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Myysza  to masz niefortunną lokalizację vs Orange, Play wypada lepiej, czasem tak bywa, na to nie wpłyniesz, chyba że nową stację BTS postawią, czy poprawią zasięg.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Aż mnie to zastanawia bo druga osobą obok powinna mieć to samo a tu co? Wszystko bez zarzutów. I taki problem po pół roku? Kupiłam starter playa, ale się zastanawiam już nad plusem czy nie poeksperymentować.

Jutro powinnam dostać smsa od techników czemu się tak dzieje, bo nr tel i daty połączeń też musiałam podać...

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!


@Myyszanapisał(-a)

Aż mnie to zastanawia bo druga osobą obok powinna mieć to samo a tu co? Wszystko bez zarzutów. I taki problem po pół roku? Kupiłam starter playa, ale się zastanawiam już nad plusem czy nie poeksperymentować.

Jutro powinnam dostać smsa od techników czemu się tak dzieje, bo nr tel i daty połączeń też musiałam podać...


Jeśli druga osoba z innym telefonem ale sim Orange ma połączenia prawidłowe, to niestety twój telefon niedomaga, czasem się to zdarza, inna sprawa że obecnie telefony z 3G i LTE są bardzo uczulone na słaby sygnał, też mi zrzuca często z LTE do 3G w Orange, pomimo że nadajnik widzę, nie jest mocno oddalony od mojej lokalizacji.

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

A mnie tak zastanawia czy 10 mhz na LTE 1800mhz może siać mocniej niż 5mhz na LTE1800mhz

Bo u mnie przy tych 5 mhz na LTE1800mhz lubi się często zmieniać na HSPA+

I  też maszt jest niedaleko od mieszkania


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Pora zastanowić się co dalej, dobrze że to nie abonament - byłoby gorzej. Najwidoczniej w świecie mam problemy z zasięgiem i muszę zrezygnować z Orange. Myślę, że Play działa zdecydowanie lepiej widząc to, co się dzieje.

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Myysza  mając sim kartę bez abonamentu, można przenieść się do innego Operatora w każdej chwili, ba jeszcze bonusy będą, czy warto to już twoja decyzja, mieszkając na peryferiach miasta, popytać znajomych bo wtedy na pewniaka wybierasz sieć (Operatora).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak połączeń przychodzących, help!

Osobiście bym znajomych nie pytał mając telefon który nie odbiera wszystkich pasm oferowanych w Polsce. Lepiej zainwestować 5 zł na nowy starter i samemu sprawdzić na prepaidzie. A potem przenieść główny numer.