Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak połączeń przychodzących, help!

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Piotrekk85  pewnie masz rację, ale wywiad środowiskowy wstępny też pomocny, co do starterów, fakt cena niska, można za małą kwotę zł > przetestować wszystkich, potem wybrać najlepszego i tam numer swój przenieś.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

W odpowiedzi od Orange - "potwierdzamy występowanie zakłóceń w podanej lokalizacji, wykryliśmy zakłócenia sygnału spowodowane nieprawidłowo działającym urządzeniem radiowym w okolicy; sprawa skierowana do UKE, nie jesteśmy w stanie podać terminu usunięcia zakłóceń i polecani skorzystanie z usługi WiFi calling".

Podsumowując takiej usługi nie mam w telefonie... Aczkolwiek w domu mogę korzystać jeszcze z wi-fi bo internet z innej sieci. Na odpowiedź z UKE mogę czekać nie wiadomo ile... 

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Myysza  to się sprawa wyjaśniła, połączenia będą się rwać skoro są zakłócenia sygnału GSM, nawet najlepszy telefon nie da rady, albo czekać na naprawę problemów, albo zmiana sieci (Operatora), ale być może innym Operatorom też ktoś zakłóca sygnał, trzeba to lokalnie sprawdzić, potem zdecydować.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

U mnie w domu mają Plusa i Play. Plus jak najbardziej okej, Play też... W dodatku z Orange zmieniany na Play bo z połączeniami były problemy w kwestii zasięgu. Najlepsze jest to, że połączenia są bo i ja mogę dzwonić i ktoś też może się dodzwonić, myślę że przy 3g pojawiają się problemy i wtedy mimo sygnałów ja nic nie mam bo zasięg jest za mały... 

Play na spokojnie przy 3g i jednej kresce daje radę. Jeszcze ciekawi mnie opcja Plusa. 

Hmm, chyba tu telefon nie ma tu nic do rzeczy, że Xiaomi wersja globalna...

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

@Myysza  akurat Xiaomi wyklucza ci jedno pasmo, może akurat to właściwe i najlepsze, trzeba by na modemie LTE sprawdzić, tak to zgadywanie, aplikacje na telefon niestety nie pokazują wiarygodnych danych ale można popróbować, oczywiście na innym telefonie, bo Xiaomi skoro Global wersja, ma ograniczenia.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Teraz już się zastanawiam nad wymianą telefonu 😁 może na jakiegoś normalnego Samsunga czy coś. Może właśnie telefon jest problemem.

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!

Samsung czy Motorola, mają dobre moduły GSM, ale mała uwaga > te najtańsze to porażka (Producent jakikolwiek), kiepskie lokalizacje niestety wymóg stawiają, telefon musi być porządny, Xiaomi jest ok ale te droższe modele Mi9 Se czy 9T.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

Właśnie! Motorola G6 Play działa tutaj bez zarzutów w Orange.

Nie zależy mi na jakimś super extra modelu, nie jestem tego zwolenniczką... Po prostu pytam czy do 500zł taki tel dałby radę np. Motorola właśnie?

Anonim

Nie dotyczy

Brak połączeń przychodzących, help!


@Myyszanapisał(-a)

Właśnie! Motorola G6 Play działa tutaj bez zarzutów w Orange.

Nie zależy mi na jakimś super extra modelu, nie jestem tego zwolenniczką... Po prostu pytam czy do 500zł taki tel dałby radę np. Motorola właśnie?


To celuj w G6 Play, dobry telefon 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 10
  • 0

Brak połączeń przychodzących, help!

A G5S? Da radę? 😁