Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»


sstefan napisał(-a):

wybieram opcje -

chcę dodać kolejną usługę do mojego konta (nie mam do niego loginu i hasła)
w następnym oknie wybieram -
numer usługi
wyskakuje okienko - Użytkownik o podanym numerze jest już zarejestrowany. 
to wszystko robię jako zalogowany na nowej umowie dot. Orange Love
 

@sstefan, spróbuj procedurę zakładania konta od nowa, poprzez usunięcie (najpierw). Następnie załóż nowe do Love i jest opcja powiązania kont. W tym celu musisz utworzyć konto z loginem i hasłem na to trefne (jeśli się nie da go usunąć). Zanotuj sobie nowe loginy i hasła, a nie daj w zapamiętanie, bo znowu coś sknocisz. Wejdź następnie w konto Orange love i na tym koncie dokonaj powiązania kont. Musisz, niestety, zalogować się na to drugie, by powiązać. Pojawi się komunikat o powiązaniu i pamiętaj!!!...zawsze loguj się z tego, na którym dokonałeś powiązania. Jak masz więcej usług (mobilne), to jeszcze zyskasz rabaciki, ale to też wymaga utworzenia kolejnego konta i powiązania na właściwym.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

@sstefan
i jak? Udało Ci się uzyskać dostęp do konta «Mój Orange» z Neostradą? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Witam, próbowałem na różne sposoby i niestety nic z tego nie wyszło, najprościej byłoby wykasowanie starych danych z przed kilku lat (których nie pamiętam) w bazie danych dawnej TPSA.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

W załączniku dodaję screen ze strony służącej do odzyskiwania hasła (widać adres). Wpisz w nim ID swojej Neostrady i przejdź do dalszych kroków...
Napotykasz na jakieś przeszkody? Ostrzeżenia? Informacje?

/wysłano z komórki 🤗/
IMG_20170510_152454.png