Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

Witam

 

Przedłużyłem umowę z orange i dostałem  nowy modem Funbox 2.0, do tej pory korzystałem z Sagemcom 2704, mam pewien problem jak to wsyzstko ze sobą połączyć.

 

Na piętrze jest komputer stacjonarny i podpięty modem sagemcom 2704, na korytarzu znajduje się jeden telefon oraz na dole drugi rónież w korytarzu, w salnie zaś telewizor do którego mam zamiar podpiąć dekoder od orange, moje pytanie brzmi czy da się połączyć oba modemy ze sobą żeby zwiększyć zasięg wifi, telefon również musi być podpięty do modemu kablem jak to technicznie rozwiazać.

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

@MateoMati Nie wiem jak czujesz się technicznie ale musisz zrobic mostek masz na stronie 148 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1980638/4056347035.pdf


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

A można prosić o jakieś wskazówki krok po kroku jak to mniej wiecej ma wyglądać ?

 

1. podpinam funboxa na korytarzu koło telefonu( ponieważ potem muszę wpiąć telefon do modemu)

2. w ustawieniach sagemcom : tryb AP: bezprzewodowy mostek, Mostek zamknięty: tutaj ustawiam Włączony skanuj ? , Adres Mac zdalnego mostka: wpisuje adres funboxa, pytanie ską ten adres wziać ?

 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

Wiem czytałem o tym ale mimo wszystko chciał bym spróbować z tymi dwoma modemami.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

@MateoMati A telefon masz Voip czy anologowy ? Gdzie będzie TV ?

Bez tytułu.png


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

Został zmieniony na Voip


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

Do komputera stacjonranego jest podpięty modem sagemcom

 

 


dom.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

@MateoMati Do Funbox trzeba podłaczyć po LAN TV+Voip


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Funbox2.0 i Sagemcom 2704 połączenie

Pan sprzedający mi ten pakiet powiedział że mam podpiąć telewizje przez kabel satelitarny a potem będzie sie dekoder łączył bezprzewodowo z funboxem, ponieważ internet mam do 20mb