Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»


sstefan napisał(-a):


@sstefanTeż jest wersia Asus DSL-N17U bez anten też działa TV lub TP-Link TD-W9980 ten nie wiem czy będzie działać TV

Masz test z Asus DSL-AC68U z 2.4GHz na odległości 12 m 

http://www.speedtest.pl/test/148363850


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Witam, nie mogę sie połączyć za stroną "Mój Orange" z poziomu laptopa, strona przekierowuje mnie do pobrania aplikacji na komórkę, zainstalowałem aplikację ,ale pokazują się tylko dane odnośnie telefonu komórkowego, nie widzę i nie mogę wybrać opcji rutera, pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

@sstefan Musisz powiązac konto mobilne z uslugę stacjonarną.

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


sstefan napisał(-a):

Witam, nie mogę sie połączyć za stroną "Mój Orange" z poziomu laptopa, strona przekierowuje mnie do pobrania aplikacji na komórkę, zainstalowałem aplikację ,ale pokazują się tylko dane odnośnie telefonu komórkowego, nie widzę i nie mogę wybrać opcji rutera, pozdrawiam.


@sstefan  a w ogóle masz założone konto dla usług stacjonarnych (telefon, internet) ??


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Witam, nie mogę połączyś usług, może powodem jest to że kiedyś dawno temu jak zaczynałem "zabawę" a internetem założyłem konto, ale minęło tyle lat że nie pamiętam hasła i loginu, w odpowiedzi na brak hasła otrzymuję odpowiedż " pod tym adresem meilowym jest rejestracja" i to chyba jest powodem nie wyświetlania pozostałych usług, pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»


sstefan napisał(-a):

Witam, nie mogę połączyś usług, może powodem jest to że kiedyś dawno temu jak zaczynałem "zabawę" a internetem założyłem konto, ale minęło tyle lat że nie pamiętam hasła i loginu, w odpowiedzi na brak hasła otrzymuję odpowiedż " pod tym adresem meilowym jest rejestracja" i to chyba jest powodem nie wyświetlania pozostałych usług, pozdrawiam.


Skoro na dany adres masz zarejestrowaną usługę, to chyba można przypomnieć/zmienić hasło...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

Otrzymuję odpowiedż - "Nie można powiązać konta na które aktualnie jestes zalogowany. Podaj dane innego konta "

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»


sstefan napisał(-a):

Otrzymuję odpowiedż - "Nie można powiązać konta na które aktualnie jestes zalogowany. Podaj dane innego konta "


@sstefan, to utwórz jeszcze raz konto, a tamto sobie daruj. I wtedy spróbuj połączyć konta.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

wybieram opcje -

chcę dodać kolejną usługę do mojego konta (nie mam do niego loginu i hasła)
w następnym oknie wybieram -
numer usługi
wyskakuje okienko - Użytkownik o podanym numerze jest już zarejestrowany. 
to wszystko robię jako zalogowany na nowej umowie dot. Orange Love
 

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiany w ustawieniach routera w celu zwiększenia szybkości Wi-Fi + zdjęcie «Darmowe_Orange_WiFi»

@sstefan  ja do orange love mogę logować się na dwa sposoby - dane do numeru komórkowego i dane neostrady. Powinieneś zalogować się na numer ID Neostrady, wtedy w podsumowaniu danych neostrady znajdziesz opis "wokół Twojej oferty" - zgodnie z obrazkiem - pasmo.JPG(tak jak wcześniej opisywał też @Anonim) pod linkiem "pasmo publiczne" możesz wyłączyć udostępnianie darmowego orange WiFi, ale przypominam jeszcze raz - jeśli wyłączysz, sam nie będziesz mógł korzystać z darmowego Orange WiFi.