Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zdalne logowanie do Funbox 6


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Zdalne logowanie do Funbox 6

U mnie pojawił się ciekawy problem z opcją zdalnego logowania do FB 6. Wcześniej wszystko działało poprawnie. Usługę aktywowałem ustawiłem sobie usera i hasło + port (inny niż podane wyżej, dowolny). Długo nie korzystałem ze zdalnego łączenia się na FB 6. W międzyczasie nastąpiła zmiana firmwaru ze starego na ten nowy wygląd. Wydaje mi się, że przez to coś się popsuło. Nie zmieniłam nic w ustawieniach tej funkcji lecz po wprowadzeniu danych jak zawsze do logowania miałem błąd logowania ze względu na błędnie podane dane logowania. Stwierdziłem no dobra to sobie zaktualizuje hasło. W zakładce ustawień jak podałem nowe hasło nie zmieniając usera i portu przy zatwierdzania zmian pojawił się komunikat, że user błędny 🙂 To jest zakładka do nadawania nazwy, a nie do logowania, weryfikacji przecież. Stwierdziłem no dobra... wyłączę usługę i potem włączę i zrobię "nowy konfig". O ile wyłączyłem usługę bez problemu to już ponowne jej włączenie jest problemem... Nie ważne jakie podam dane usera czy port to zawsze jest komunikat przy zatwierdzaniu błędny user 🙂


fb6_4.jpgfb6_3.jpg

 

_______

* Wpis wydzielony jako nowy temat - Bartłomiej

4 ODPOW. 4

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1815
  • 8812
  • 69

Zdalne logowanie do Funbox 6

@sllr Następny krok to reset do ustawień fabrycznych. Wydaje mi się, że tylko w ten sposób będziesz w stanie wyczyścić tego babola.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 257
  • 974
  • 5

Zdalne logowanie do Funbox 6

Po długości cenzury wnosze, że twój login to jakiś bardzo krótki tekst, typu  root, admin, sllr. Spróbuj użyć dłuższego loginu. Może jeszcze wpisz małymi, literami. Może Orange wprowadziło jakieś restrykcje odnośnie user name , bo 99% userow było takich samych?

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

Zdalne logowanie do Funbox 6

Możesz mieć oczywiście rację z długością nazwy usera tylko gdyby tak było to powinien być o tym stosowny komunikat, a nie że błędny login. Sprawdzę popołudniem w domu. Reset do fabrycznych też o tym myślałem, ale chciałem poczekać może są inne rozwiązania...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1815
  • 8812
  • 69