Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp zdalny - nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 245
  • 2

Dostęp zdalny - nie działa

Dostęp zdalny do funboxa nie działa (widzę stronę główną i mogę się zalogować, ale po kliknięciu w dowolną zakładkę jestem wylogowany), a "zaawansowane wsparcie techniczne" uważa, że to przez brak usługi stały adres IP. Informują też, że ta opcja nie jest wpierana i że w żaden sposób nie mogą pomóc.

 

Boże czy Ty to widzisz...

 

____________

* Wpis wraz z odpowiedziami wydzielony jako nowy temat - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 245
  • 2

Dostęp zdalny - nie działa

Dla potomnych - nie wiem jakie dokładnie są limity ale po skróceniu loginu do 11 znaków (tylko litery) i skróceniu hasła do 24 znaków (litery małe, wielkie, znaki specjalne, cyfry), dostęp działa.

 

Oczywiście Funbox w żaden sposób nie informuje przy zbyt długim loginie lub haśle, że coś jest nie tak.

Oczywiście infolinia nie umie pomóc, łącznie z tym że "zaawansowana pomoc techniczna" nie rozumie co oznacza dostęp zdalny, nie mówiąc o próbie realnej pomocy, proponując płatną usługę stałego IP jako rozwiązanie...

Brawo Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2588
  • 9321
  • 46

Dostęp zdalny - nie działa

@the_woocash nie wiem co ma stały adres IP do zalogowania się do modemu? Wpisujesz adres modemu swoje hasło i login ( na obudowie urządzenia) i wszystko powinno działać. Może jakiś problem z przegladarką. Sprawdź na innej, zobaczy czy też nie masz jakiś blokerów stron.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 566
  • 1389
  • 3

Dostęp zdalny - nie działa

ale skoro pomaranczowi robia cyrki, to czemu nie konkurencja? Ona chyba istnieje? Nie, nie prowokuje.

Bujam sie 7 tydzien z magentowa i ciekawie jest.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 193
  • 655
  • 0

Dostęp zdalny - nie działa

Przypomnę tylko że hasło do funboxa to pierwsze osiem cyfr jego domyślnego klucza WiFi a nie cały klucz .


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13361
  • 54789
  • 647

Dostęp zdalny - nie działa

@abcd  przy nowych instalacjach może już być inaczej. Hasło ustanawiać można własne, przy uruchomieniu usługi ( tak słyszałem)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 245
  • 2

Dostęp zdalny - nie działa

@marder Oczywiście, że stały IP nie ma nic do rzeczy, po prostu konsultantka jest niekompetentna, bo zabrakło odpowiednich szkoleń.

Weryfikowane na trzech urządzeniach, w czterech różnych sieciach, w safari, chrome, ff, operze na macOS, w edge, firefoxie i chromie na win11, w safari na iOS 17 - wszędzie to samo pomimo odinstalowania adblockerów, wyczyszczenia cache itp

 

@impetiginisatio Bo co do rdzenia usługi, czyli internetu, nie mają sobie w mojej domowej i teraz biznesowej lokalizacji konkurencji na lepszym poziomie.

 

@abcd Hasło do dostępu zdalnego ustawia się oddzielnie. Tu nie ma z nim problemu, bo logowanie na początku działa OK. Chodzi o to że potem jestem wylogowywany bez powodu.

 

_______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2588
  • 9321
  • 46

Dostęp zdalny - nie działa

To może jakiś błąd funcjonowania modemu albo jednak jest inne hasło niż na naklejce. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1821
  • 8838
  • 70

Dostęp zdalny - nie działa

Panowie, dajcie spokój z tą naklejką. Chodzi o dostęp zdalny.

IMG_0294.jpeg
@the_woocash Spróbuj innego loginu/hasła.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Dostęp zdalny - nie działa

Panowie, kolega @Samotnick  ma całkowitą rację, "Zdalny dostęp" to co innego niż logowanie do menu konfiguracyjnego modemu, @the_woocash  ja aby mieć zdalny dostęp do FB ustawiłem w tej zakładce inny login, inne hasło, wybrałem port 10011, zapisałem i wtedy pojawił się adres i URL.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1821
  • 8838
  • 70

Dostęp zdalny - nie działa

@slav72 Nie wylogowuje Ciebie? U mnie jest dobrze, lecz to nie szóstka. Login nie admin (sześć znaków), hasło 8 znaków, port 10011.