Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Witam mam problem ponieważ nie mam dostępu do usługi ncplus go (nie Orange) który nie bardzo wiem jak rozwiązać dzwoniłem na infolinię gdzie doszli do wniosku iż to wina dostawcy internetu czyli w moim przypadku Orange albo sprzętu  ale to wykluczam (oba decodery się nie zepsuły na raz ponieważ wszystko oprócz tego działa nawet multiroom) na smartphonie i pc mogę oglądać ale to dla mnie za mało. Dla jednoznaczności internet jest ncplus a nie Orange ale ncplus widzi tu winę dostawcy. Nie może tak być iż jeden przekłada winę na drugiego. Co w tej sytuacji mam zrobić. Jak wymienię funbox 2.0 na inny ruter to i tak będę musiał płacić za dzierżawę 1 zł na miesiąc. Ale czy to pomoże mam nadzieję iż Orange celowo nie blokuje  sygnału.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Już wszystko działa rozwiązanie otrzymałem w salonie ncplus sprawdził u siebie i wszystko działało więc stwierdził iż muszę zresetować do ustawień fabrycznych ruter i wprowadzić hasło na nowo w tym wi-fi i zadziałało 🙂 Temat do zamknięcia 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Na jakim urządzeniu masz problem z oglądaniem?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Na telewizorze. Jest komunikat

Uwaga brak dostępu do serwisu ncplus go. 

Anonim

Nie dotyczy

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO


@Domek18napisał(-a)

Na telewizorze nie smart tv. Jest komunikat

Uwaga brak dostępu do serwisu ncplus go. 


 

Jeśli na TV to tym bardziej są problemy, wypada wsparcie Producenta TV ruszyć, model TV?

Wywala z aplikacji czy nie da się zalogować?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

To zwykły telewizor nie smart tv  idzie do kawałka ale w momencie wyboru film premiery itp trwa to długo próbuje się połączyć i wywala komunikat jak daję ok to wraca do menu. Tak jest na obu telewizorach mam multiroom wszystkie innych marek. poniżej zrzut.

Zrzut komunikatuZrzut komunikatu

Anonim

Nie dotyczy

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Wina raczej w TV, dostawca netu raczej nic nie blokuje, skoro aplikacja startuje, po HDMI z PC puścić sygnał na TV, jak masz możliwość, inne rozwiązanie w każdym razie, skoro TV nie smart, bo raczej aplikacja aktualizacji już nie dostaje, a obstawiam że w niej tkwi problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Masz w orange sam internet?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Tak stacjonarny jak i mobilny.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

Ale czemu inni nie mają takich problemów. NCplus to wielka ogólnopolska platforma satelitarna. Byłby szum gdyby to było popularne a  w necie za dużo nie znalazłem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współpraca fubox 2.0 z NCplusGO

I problem jest zarówno na stacjonarnym i mobilnym?