Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router nie wykrywa karty SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Free na kartę, świeżo przeniesiony numer z t-mobile, ponieważ jest świetny bonus 35GB za 25zł

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

Chyba będziesz musiał skontaktować się z BOK. Najlepiej przez czat: orange.pl/kontakt 😉

 

Ewentualnie dla pewności podeślij zrzut ekranu ustawień APN. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie wykrywa karty SIM

A nazwę użytkownika i hasło masz wpisane? Bo w t mobile ma być puste, a w Orange trzeba wpisać internet w oba pola.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

@p2225 przed dodaniem tego tematu napisałem do doradcy przez aplikację i odesłał mnie do dość słono płatnego specjalisty od orange 😞

@Piotrek85 wydaje mi się że już chyba wpisywałem "internet" w nazwe uzytkownika i hasło, ale jeszcze spróbuję i za chwilę się odezwę.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

Dobrze by było gdybyś sprawdził czy inna karta od Orange jest bez problemu rozpoznawana przez router. Wtedy byłoby wiadomo czy problemem jest sama karta czy router. 😉

Co do BOK to nie poddawaj się po pierwszym konsultancie. Niektórzy wolą odsyłać w takich sprawach do kontaktu telefonicznego, a niektórzy bez problemu pomagają 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Niestety nic to nie dało, zauważyłem że w polach IP addres, subnet mask itd. są wartości 0.0.0.0, a powinny być liczby, czyli tak jakby nie było karty w środku.
1519235753534-1932446115.jpg

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Router nie wykrywa karty SIM

Karta ewidentnie jest rozpoznawana, bo wskazuje Orange. To 100% to zapewne moc sygnału? Czyli problem jest z zestawieniem samego połączenia, a nie z odczytem karty. Czy w ustawieniach APN masz włączone IPv6 dla połączenia z internetem? Przełącz na IPv4. Jakie masz metody uwierzytelniania do wyboru? 

 

Te adresy zostaną zmienione w momencie zestawienia połączenia z internetem. Nie masz połączenia, więc wskazywane są zera. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Niestety nie mam innych kart z orange aby to sprawdzić ;(

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Router nie wykrywa karty SIM

A mam pytanie, czy to nowy starter? czy nie jest to bezpieczny starter? jeśli stary numer, to nie miałeś kiedyś blokady na internet?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 8
  • 0

Router nie wykrywa karty SIM

Taki sam status jest bez karty w routerze, myśle że to jet domyślne ustawienie:
1519237006394-1715717010.jpg