Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router a brak prądu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Router a brak prądu

@andrzej1441Do potrzymania samego modemu-ok


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 114
  • 0

Router a brak prądu


@bluesmanniakinapisał(-a)

W mojej miejscowości 2/3 razy w miesiącu zanika zasilanie, tak na sekundę, to wystarcza żeby router się restartował co jest uciążliwe szczególnie podczas pracy zdalnej. Energa umywa ręce i twierdzi że to "normalna praca zabezpieczeń" i nic z tym nie zrobi. Chyba też w końcu jakiś mały UPS kupię żeby nie mieć przerw w dostępie do internetu...

Ale do FunBox'a to ten mini UPS raczej nue pasuje? 


U mnie to samo na 1-10 sekund i także energa tłumaczy się praca zabezpieczen ze to jest automatyka i wykrywa i resetuje automatycznie...

Tylko u mnie od miesiąca zdarza sie to niemal codziennie w godzinahc 8-15, planuje kupić ups 2000va 1200 wat GreenCal z sinusoida modyfikowana lub czystą GreenCal 2000va 1400wat, nie mogę się zdecydować, który lepiej wybrać i dlaczego tylę ze ja mam mocny komputer z karta rtx 3060 ti., inteli7.

 

Pytanie do Ciebie czy używasz ups do komputera? Mimo tego podłaczony internet do upsa nadal się resetuje?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 264
  • 1662
  • 0

Router a brak prądu


@Marcelina55napisał(-a)

@bluesmanniakinapisał(-a)

W mojej miejscowości 2/3 razy w miesiącu zanika zasilanie, tak na sekundę, to wystarcza żeby router się restartował co jest uciążliwe szczególnie podczas pracy zdalnej. Energa umywa ręce i twierdzi że to "normalna praca zabezpieczeń" i nic z tym nie zrobi. Chyba też w końcu jakiś mały UPS kupię żeby nie mieć przerw w dostępie do internetu...

Ale do FunBox'a to ten mini UPS raczej nue pasuje? 

 

Pytanie do Ciebie czy używasz ups do komputera? Mimo tego podłaczony internet do upsa nadal się resetuje?


Mam laptopa, ups do niego niepotrzebny, gdy brak prądu bierze z baterii w laptopie 😆


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 114
  • 0

Router a brak prądu

okej rozumiem ,coś mi tu sie nie zgadzalo 😜