Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kodem pin w routerze


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z kodem pin w routerze

Mam w firmie router huawei B618s-22d a w nim kartę sim z internetem mobilnym która ma kod pin.

Co jakiś czas powtarzają się u mnie wyłączenia prądu. Wtedy się router uruchamia i niema internetu aż do momentu podania kodu pin przez stronę internetową.

Czy jest jakaś możliwość żeby w tym routerze albo zapamiętać kod pin  albo wyłączyć kod pin na karcie sim?

Bardzo mi na tym zależy bo pracownicy sami nie są w stanie wpisać kodu pin do routera i muszą czekać na mnie aż ja im ten kod wpiszę. Proszę o pomoc.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z kodem pin w routerze

Przełóż kartę sim z routera do telefonu (klasycznego, smartfon) i spróbuj za pomocą natywnych ustawień w telefonie wyłączyć żądanie kodu pin z karty sim.

Jeśli z Twojej karty sim nie jest to możliwe, spróbuj poszukać po salonach karty sim bez pinu do internetu mobilnego (nie w każdym są). Usługa takiej wymiany jest płatna 25 zł.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z kodem pin w routerze

@queiker88  nowe karty sim od Orange, mają opcję wyłączenia pin, pozostaje wymiana karty, jeśli masz nową sim kartę, to w jakimś telefonie wyłącz zabezpieczenie sim karty (pin kod).


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Problem z kodem pin w routerze

Tak jak chłopaki wyżej napisali. Przełożyć kartę do telefonu wyłączyć pin i tyle. Poszukiwanie bezpinowej kart w salonie zakonczy się raczej niepowodzeniem.