Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0

Witam, problem polega w tym, że nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0. Przeczytałem kilka tematów o tym problemie na forum i podobno hasło to 8 pierwszych znaków WPA z naklejki pod modemem jednak to nie działa. Login wpisuje ten który znajduje się na umowie (login neostrady z końcówką ipv6).

W czym może tkwić problem, że przy logowaniu wyskakuje błąd uwierzytelniania?

Dziękuje za pomoc

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0

@Bomboor jeżeli login nie został zmieniony, to standardowym jest "admin" oczywiście bez cudzysłowu. Hasło, tak jak piszesz, z naklejki na modemie. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0

Wciąż nie działa, a co jeśli login został zmieniony? Instalacja tego internetu była już dobre kilka lat temu i nie jestem pewny (nawet czy jest możliwość zmiany loginu). Zastanawia mnie tez, czy wpisuje to w dobrym miejscu ponieważ kiedyś wpisując w przeglądarce adres 192.168.1.1 była możliwość zalogowania się poprzez admin admin w prawym górnym rogu, teraz jedyne co się wyświetla to wpisz login i hasło na środku strony. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0


@Bomboornapisał(-a)

Wciąż nie działa, a co jeśli login został zmieniony? Instalacja tego internetu była już dobre kilka lat temu i nie jestem pewny (nawet czy jest możliwość zmiany loginu). Zastanawia mnie tez, czy wpisuje to w dobrym miejscu ponieważ kiedyś wpisując w przeglądarce adres 192.168.1.1 była możliwość zalogowania się poprzez admin admin w prawym górnym rogu, teraz jedyne co się wyświetla to wpisz login i hasło na środku strony. 


@Bomboor , starsze modele do uwierzytelnienia potrzebują całego klucza WPA (26 znaków), więc możesz to sprawdzić na telefonie, klikając w FB2 (połącz a ew.inne rozłącz), a można też przeprowadzić konfigurację aplikacją FunBox. Samo hasło też masz widoczne na swoim koncie i też można go zmienić. Tylko że po restarcie, Twoje hasła nie uwierzytelnią połączenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie mogę się zalogować do modemu funbox 2.0

@Bomboor  je zeli tkoś zmienił hasło, to najprościej będzie zresetować router/modem do ustawień fabrycznych - obejrzyj film eksperta Orange   dowiesz się tam jak to zrobić i zmienić inne ustawienia.