Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządz

@pawelgorzkowtaa.. no to faktycznie trochę szkoda takiego mebelka. A co do telefonów to pamiętaj że w sumie (prawie) każdego androida możesz tak skonfigurować, żeby z tego skorzystał. Wiem, że nie o to pytałeś ale cóż.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 42
  • 0

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządz

Aaaa tak. Z tego na pewno skorzystam. To akurat na pewno się przyda.
Jak już pisałem, szukałem aplikacji VoIP Orange, ale potem odpuściłem. Skończę konfigurować tego SIPa.
Także jakby nie było, wyszło konstruktywnie. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządz

@pawelgorzkow: te opcje są zaszyte w dość niespodziewanym miejscu bo wchodzi się w nie w ustwieniach apki telefonicznej - konta telefoniczne czy jakoś tak, jak już pojawi się akronim SIP to będziesz wiedział że jesteś w domu. Podobnie jest na androidach od 5 do10 (11 nie sprawdzałem). Jedna uwaga: na Huawei (przynajmniej na P20) nie ma nie ma tej opcji a na Xiaomi (przynajmniej note 4) działa kulawo - nie idzie zainicjować połączenia. Ale na co bardziej normalnych telefonach nie trzeba dodatkowych aplikacji, wystarczy systemowy klient SIP.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 42
  • 0

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządz

S10. Jestem dobrej myśli.
Choć raz. 😉
Dzięki.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Podłączenie telefonu stacjonarnego lub faxu przez bramkę VoIP? Funbox - rj45 - voip - rj11 - urządz

@pawelgorzkow  i jak w efekcie wyszło? Co udało się podłączyć, a czego nie? 

To cenna informacja...