Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niska prędkość lte przy agregacji.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 57
  • 0

Niska prędkość lte przy agregacji.

Mam antene cybertecha 17dbi, testowałem parabole 80cm daje taki sam efekt, większej nie będę kupował nie opłaca się i za duży żagiel trzeba dobrze mocować, a lepszej niż ta od cybertech raczej nie ma. Jeszcze można skrócić przewód i wynieść router do samej anteny teraz jest 5m przewodu h155, ale agregacja 2100+1800 działa i jest jakieś stałe 60Mb/s chyba mi wystarczy, przy pełnej agregacji 1800,2100,2600 udało się około 120Mb/s wyciągnąć piękna sprawa no ale nie stabilne. Kiedyś może się pobawię i wyniosę router na maszt w jakąś puszkę.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 57
  • 0

Niska prędkość lte przy agregacji.

Nie wiem czego to może być przyczyna testy pod nadajnikiem wyszły gorzej jak z domu 5 km dalej.

Zostaje na jednym paśmie bez agregacji.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Niska prędkość lte przy agregacji.

A parametry sygnału były lepsze pod nadajnikiem niż masz w domu? (pytam bo zbyt blisko nadajnika może wcale nie oznaczać lepszych warunków)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 57
  • 0

Niska prędkość lte przy agregacji.

Moc sygnału wyższa o 20dbm trochę większy sinr i rsrq też większa wartość.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Niska prędkość lte przy agregacji.

Wg mnie zrób ponowne zgłoszenie. Zamiast na czacie możesz to zrobić przez aplikację Mój Orange gdzie wybierasz czego dotyczy problem a potem jeszcze opisujesz problem. Podaj jak najwięcej szczegółów w tym informacje dotyczące poziomu sygnału i czasu wykonania testów oraz wszystkie zależności jakie odkryłeś. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Niska prędkość lte przy agregacji.

@szymczok2  5km to nie dystans dla 2100 I 2600. Aż dziwne ,że  działa, chyba tylko dlatego, że masz antenę.. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Niska prędkość lte przy agregacji.

Na BTSearch niema 2100 z tego przekaźnika. Jak wysoko jest antena odbiorcza to niewiadomo. Czy antena od cybertecha to ma 800?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Niska prędkość lte przy agregacji.


@agat13napisał(-a)

@szymczok2  5km to nie dystans dla 2100 I 2600. Aż dziwne ,że  działa, chyba tylko dlatego, że masz antenę.. 


Z anteną zewnętrzną przy sprzyjających warunkach terenowych jest to wykonalne. 

Dla przykładu test z dziś, wykonany w środku w samochodzie, bo mocno padał deszcz. 

6,5 km od stacji na samym telefonie bez anten zewnętrznych, LTE 2100 jako pasmo podstawowe, plus 2 pasma dodatkowe do agregacji, widać, że sygnał za słaby, bo marna prędkość wysyłania, ale jak na sam telefon bez anteny zewnętrznej i spory dystans, to myślę, że wynik w porządku.

Screenshot_20230109-122528.png