Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadciąga... Funbox 10...???


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53559
  • 733

Nadciąga... Funbox 10...???

Żeby mnie zachęcić, to Orange najpierw musi uruchomić światłowód w mojej okolicy. Obecnie już dwóch operatorów, a Orange dalej na miedzi. Z miłą chęcią bym sprawdził działanie FunBox-a 10.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Nadciąga... Funbox 10...???


@_Artek_napisał(-a)

Tak sobie myślę co ta nowa wersja musiałaby mieć żeby zachęcić mnie do przedłużenia umowy z wymianą funbox'a 6 na nowego i....... nic mi nie przychodzi do głowy 😄 


Mnie nie muszą zachęcać, wystarczyłoby żeby zaproponowali zamianę na "nowszy model"... To nic, że pewne nie wykorzystam 90% jego możliwości 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 86
  • 291
  • 0

Nadciąga... Funbox 10...???

Mam telefon z wifi 7 - idealnie by się spasował z Funboxem 10. Chociaż już na wifi 6 połączenie 2400 Mb/s robi wrażenie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

@ketrasaArtur  zazdroszczę ja nie chce światłowodu od orange a mam tylko orange 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53559
  • 733

Nadciąga... Funbox 10...???

@_Artek_ sygnał o braku internetu Światłowodowego Orange daję co jakiś czas. Niestety jakoś bez odzewu. 6 lat temu weszła firma lokalna i położyła własny światłowód, natomiast w tamtym roku druga firma położyła światłowód z projektu POPC. Brakuje mi tylko jeszcze światłowodu Orange, aby mieć możliwość sprawdzania i testowania najnowszych FunBox-ów.

 

P. S. Trochę to dziwne, bo obie firmy, które położyły światłowody, korzystają z głównej magistrali dosyłowej, właśnie od Orange 😀


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Ja (podobno w najbliższym czasie) będę miał dostęp do internetu "światłowodowego" świadczonego przez T mobile na starych kablach koncentrycznych vectry dzięki umowie T mobile z vectrą właśnie....... trochę boje się powrotu do koncentryka ale przy prędkości 600/100 "rodzaj kabelka" chyba nie jest aż tak niezwykle istotny........


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

Szanowni Panowie schodzicie z postami na inne tematy, przypominam że to wątek o FB 10, nie róbmy "śmietnika" z każdego możliwego wątku, raczej nie po to są tytuły wątków aby je kompletnie ignorować...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53559
  • 733

Nadciąga... Funbox 10...???

@slav72 ubolewam, że nie będzie mi dane sprawdzić działania FB10. Jedynie miejsce, gdzie można sprawdzić, to obecnie salon Orange i to też w wybranych lokalizacjach, w dodatku testy z góry ustalone. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 471
  • 893
  • 3

Nadciąga... Funbox 10...???

Wracając do tematu gdzie można pomacac funboxa 10 w Warszawie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13365
  • 54799
  • 647

Nadciąga... Funbox 10...???

@gk2a6W dwóch lokalizacjach Aleje jerozolimskie 160 i Marszałkowska 126/134 w starym SEZAM-ie