Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadciąga... Funbox 10...???


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 893
  • 3

Nadciąga... Funbox 10...???

@pirenej jest jeszcze ważniejszym czy ten port 10Gbps będzie obsługiwał autonegocjację do 2.5Gbps w kontekście obecnej już na rynku usługi 2Gbpsi i powszechnego portu 2.5Gbps w płytach głównych


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Nadciąga... Funbox 10...???


@gk2a6napisał(-a)

@pirenejjest jeszcze ważniejszym czy ten port 10Gbps będzie obsługiwał autonegocjację do 2.5Gbps w kontekście obecnej już na rynku usługi 2Gbpsi i powszechnego portu 2.5Gbps w płytach głównych


Dotychczas w większości przypadków standardem w technologii informatycznej była kompatybilność wsteczna...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Ciekawe czy ten sprzęt ogarnie bardziej wymagających użytkowników. Przykładowo 50 aktywnych urządzeń i drugie tyle na WiFi. Stały transfer na poziomie 500 mbit. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

A będzie w nim prawdziwy mesh? Bo aktualne rozwiązanie tak nie działa. Tzn brak płynnego roamingu. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 893
  • 3

Nadciąga... Funbox 10...???

Mesh jest bardzo szkodliwy dla zapchanego już pasma poza tym roaming zależy od klienta wifi a nie AP w prawidłowo skonfigurowanej sieci więc to offtop.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Myślę że mało kogo interesuje to czy zapycha innym sieć. Lepszy mesh niż kilka punktów AP. Komfort takiego rozwiązani jest nieporównanie mniejszy niż dobrze działający mesh. Jeśli będzie to powtórka z rozrywki jak FB 6 to będzie nieciekawie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 893
  • 3

Nadciąga... Funbox 10...???

Komfort? Co ty tworzysz? Gdy uplinli idą bezprzewodowo w itak zapchanym paśmie? Marketingowcy robią wodę z mózgu wbrew prawom fizyki.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Może najpierw niech odblokują prędkość wyższą niż 600mb na infrastrukturze innego operatora 😄 jeśli tego nie zrobią żaden inny funbox (obecnie mam 6) nie będzie mi potrzebny:D


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1520
  • 35

Nadciąga... Funbox 10...???

@ptr1 styczeń.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Tak sobie myślę co ta nowa wersja musiałaby mieć żeby zachęcić mnie do przedłużenia umowy z wymianą funbox'a 6 na nowego i....... nic mi nie przychodzi do głowy 😄