Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadciąga... Funbox 10...???


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Nadciąga... Funbox 10...???

Jeśli to ten, to rzeczywiście petarda. Szkoda, że nie ma wyświetlacza OLED a tylko przyciski z lampkami.

 

FB10 (2).jpgFB10 (1).jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

@ptr1  tak, tak, to ten... na 99,9% 😁😉, co racja to racja z tym wyświetlaczem (u nich już przy szóstce i siódemce jest zastosowany, a u nas przy dziesiątce "nima" ☹️). 

Edyta:

Niby Funbox 10 a zasilacz sieciowy od Livebox'a 6 🤣


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1739
  • 8477
  • 65

Nadciąga... Funbox 10...???

I tak będzie płacz, że jest tylko jeden port 10Gb.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2093
  • 7685
  • 31

Nadciąga... Funbox 10...???

Nieważne, że jeden, ważne żeby miał opcję bycia wyjściem z ONT pomijającym resztę. @sebaswiderski , co Ty na to?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nadciąga... Funbox 10...???

Oo mam taki sam 🙂

 

Ps. A niby po co ten wyświetlacz? Moją główną potrzebą jest - podłączam i zapominam, że mam coś takiego. Nie pamiętam, kiedy ostatnio restartowałem router, bo coś nie działało etc.

@Samotnick i pewnie jeszcze parę innych rzeczy. No nie dogodzisz, idę po popcorn 🙂

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2093
  • 7685
  • 31

Nadciąga... Funbox 10...???

@sebaswiderski, nie odpowiedziałeś na moje pytanie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???


@sebaswiderskinapisał(-a)

Oo mam taki sam 🙂

Taa, chyba w firmie... bo raczej nie prywatnie...😁

Ps. A niby po co ten wyświetlacz?

Można by rzec, po co przyciski...😉

Moją główną potrzebą jest - podłączam i zapominam, że mam coś takiego. Nie pamiętam, kiedy ostatnio restartowałem router, bo coś nie działało etc.

Ja też nigdy nie restartowałem/resetowałem mojego, ale co to ma do rzeczy z tym wątkiem...🤔


Edyta:

Gdyby ktoś się zastanawiał to to na niebiesko i kursywą jest moje 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 573
  • 1872
  • 2

Nadciąga... Funbox 10...???

Mam nadzieje że pojawi się z ofertą na święta 🙂 i oby więcej niespodzianek pozytywnych od firmy wyskoczyło z worka prezentów dla subskrybentów pomarańczowych usług bo jak mówi oferta liczy się Orange Love wiem bo sam pokochałem ten szeroki wachlarz jak tylko zobaczyłem zawartość usług mówiąc krótko dobra oferta i cena 

 

Ja Już wiem teraz ty się przekonaj 🙂    

 

TEN POST NIE  SŁUŻY REKLAMIE TYLKO TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA I KAŻDY MOŻE MIEĆ INNE ZDANIE ALE MOJE JEST TAKIE JAK WYŻEJ NAPISAŁEM JAK DOTĄD FIRMA NIE ZAWIODŁA MNIE JAKO USŁUGODAWCA USŁUG DLA MNIE ŚWIADCZONYCH  W MOIM DOMU  I JAKO OSOBA NA WÓZKU INWALIDZKIM OD URODZENIA DZIĘKI TEMU ŻE MAM DO NICH DOSTĘP JESTEM TROCHĘ BARDZIEJ SAMODZIELNY W CODZIENNYM ŻYCIU JEST MI ŁATWIEJ 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nadciąga... Funbox 10...???

@slav72raczej nie w firmie. Kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i żadnych argumentów po co wyświetlacz tylko kontra - po co przyciski.

 

pozdro 600


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

@sebaswiderski  chyba nie zauważyłeś emotek przy każdym moim wpisie...🤔 (poza trzecim)

Również pozdrawiam.