Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadciąga... Funbox 10...???


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

@ketrasaArtur  ja go chyba nawet nie chcę, choćby ze względu iż mam FB 6 i nawet jakby była możliwość wymiany to raczej nie skorzystam bo wiązałoby to się już z opłatą za sprzęt (za FB 6 nie płacę)...no chyba że byliby tak wspaniałomyślni i wymienili bez opłaty miesięcznej lecz nie sądzę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Nadciąga... Funbox 10...???

@slav72 ja bym sprawdził na żywo, poza salonem. 

 

W SEZAM-ie byłem, na forum jest moa relacja z testów:

https://nasz.orange.pl/t5/Inna-oferta/Zielony-salon-zaprasza-6-czerwca-10-30-14-30-Miasteczko-Orange...

 

__________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

@slav72  może być na zasadzie że jeśli masz bez opłat to będzie bez opłat u mnie przy ewentualnej wymianie dochodzi klauzula inflacyjna+ opłata za internet na łączu innego operatora poza tym nawet gdybym chciał to 1GB już nie wezmę...... Nowy FB musiałby nie wiem......sam kawę robić żebym. w takiej sytuacji chciał go wymienić 😂 no chyba że za rok do światłowodu dobiorę iptv od orange ale raczej nie....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

@_Artek_  niestety opłata zostałaby naliczona, a to w związku z tym co mówi regulamin że w przypadku przedłużania umowy i pozostawienia sprzętu taki jaki jest to brak opłaty, a zmiana sprzętu na inny opłata zostanie naliczona (napisałem własnymi słowami, nie słowo w słowo z regulaminu).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Fajnie że rozbudowują ofertę. Będzie Funbox10. Jednak brakuje coś więcej. Coś dla użytkownika który nieco bardziej korzysta z internetu. Nie tylko FB czy Instagram. A zapomniałbym jeszcze o Netflixie. Taki Funbox nawet nie oferuje trybu bridge. A klienci proszą o to od conajmiej 2016 roku. Potrzeba też nam klientom wkładki światłowodowej jak w Orange France. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Nadciąga... Funbox 10...???

@maciejnet  w pierwszej autorskiej wersji softu FB 6 była możliwość wyboru trybu bridge lecz było to bardzo krótko, jak go dostałem (na początku stycznia 2021) i podłączyłem to był, ale zaraz po kilku godzinach z automatu pobrał aktualizację i w "cudowny" sposób opcja zniknęła, dlaczego "tego nie wie nikt"...🤔


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Jak na modem operatorski to i tak jest nieźle mnie wkurza tylko ten DMZ na ps5 no ale orange wie lepiej jak zabezpieczyć użytkownika 😄 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

Nie ma chyba operatora ogólnopolskiego który robił by problemy z bridgiem lub ont. Mówisz co chcesz i dostajesz ONT albo tryb Bridge. A w Orange na około. Problemy które można od ręki rozwiązywać. Ciekawe że na swojej sieci dla klientów FTTH BSA można spokojnie zamawiać ONT. I tam nie ma z tym problemu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13352
  • 54749
  • 647

Nadciąga... Funbox 10...???

@maciejnetONT na sieci innego operatora jest obowiązkowy jako aktywne zakończenie linii, dlatego nawet Orange nie robi problemu


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

Nadciąga... Funbox 10...???

@maciejnet  Jak chcesz mieć zewnętrzny ONT orange też nie robi problemu...... jak w każdej dużej firmie wystarczy trafić na dobrego człowieka..... widzisz ktoś z techników orange przeczytał. mój wpis na forum i godzinę później dostałem aktualizacje softwaru do funbox-a po to tylko żeby pomóc rozwiązać zagadkę;))

Więc jeśli chcesz ONT zamiast funbox i jesteś na infrastrukturze Orange ładnie umotywujesz swoją prośbę i trafisz na odpowiedniego człowieka to ten ONT dostaniesz :))