Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox i problem z zalogowaniem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Livebox i problem z zalogowaniem

@ketrasaArtur 

 

wiesz co, podczas rozmowy z robotem „maxem” powiedział coś w stylu ze widza u mnie problem. Jaki? Nie wiem, bo to nadal robot. Po tym usłyszałem ze zgłoszenie zostało przyjęte i tyle.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Livebox i problem z zalogowaniem

@Forg1veN1 podczas rozmowy z Max-em, proszę o połączenie z konsultantem. Powtarzam tak ze trzy, cztery razy i w końcu Max połączy mnie z konsultantem. Z żywą osobą łatwiej coś ustalić, niż z Max-em, który działa tylko według schematu i najczęściej nie załatwia sprawy. Proponuję ponowić kontakt.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Livebox i problem z zalogowaniem

@ketrasaArtur  @agat13 
Słuchajcie, wszystko juz działa! Poszedłem za namową i poprosiłem o połączenie z konsultantem. Jak się okazało, wystarczyło, że w centrali zresetowali połączenie....
Jestem troche zły, bo wystarczyło to zdalnie zrobić zamiast od razu wysyłać techników.
Bardzo wam dziękuję za pomoc!

Serdecznie Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Livebox i problem z zalogowaniem

@Forg1veN1 bardzo mnie cieszy, że udało się załatwić sprawę internetu po przez rozmowę z żywym konsultantem.

 

@Remi z całym szacunkiem, ale jasny przykład, jak Max pomaga w rozwiązaniu problemu. Jak by było połączenie od razu z konsultantem, to temat byłby zakończony po trzech postach, a nie kilkakrotne łączenie się na czacie i rozpisywanie na dwie strony.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53244
  • 618

Livebox i problem z zalogowaniem

@ketrasaArtur mimo wszystko jakoś do końca nie wierzę, że tylko restart portu pomógł 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Livebox i problem z zalogowaniem

@agat13 tu nie wyjaśnimy już sprawy do końca. Dajemy tylko wskazówki, co może użytkownik zrobić, a przecież wglądu w sprawę nie mamy. Podpowiadamy po omacku. Ważne, że po kontakcie z konsultantem i internet zadziałał.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Livebox i problem z zalogowaniem

Pamiętaj że celem Max'a jest nie tylko rozwiązanie problemu ale także to abyś trafił do właściwego doradcy. Jak nie powiesz o co chodzi to później istnieje bardzo duża szansa że konkretny doradca nie będzie miał kompetencji aby Ci pomóc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Livebox i problem z zalogowaniem

Tutaj było brak rozwiązania problemu przez MAX-a oraz nie było połączenia z konsultantem. Sprawdzą się sposób, aby nic nie tłumaczyć MAX-owi, bo nie zrozumie, tylko ponowić prośbę o połączenie z konsultantem. Duże prawdopodobieństwo, że problem będzie rozwiązany.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Livebox i problem z zalogowaniem

OOOO, @Remi się odezwał... 

Może przydałoby się założyć wątek dotyczący Maxa, żeby użytkownicy opisali swoje "przygody" i zaproponowali zmiany, które ich zdaniem są potrzebne.