Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

Wyłączam WiFi w Funbox 2.0 a ono co jakiś czas włącza się samo.

 

Jak bym miał dobrego prawnika to bym ich pozwał o potencjalną utratę zdrowa - w końcu jak chce mieć wyłączone to ma być wyłączone, a nie że ktoś wbił to sobie do konfiguracji

 

 

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

Wydaje się że powinno pomóc wyłączenie w ustawieniach, po zalogowaniu się do modemu. Z pamięci... Wpisz w przeglądarce adres 192.168 1.1, standardowy login to Admin, hasło znajdź na naklejce na modemie, to część jakiegoś klucza. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@sirkubax ale po co te nerwy...podejrzewam, że z tego pozwu to byś tylko zapłacił za koszta postępowania sądowego - tyle by z tego było 😉

 

Aby wyłączyć WI-Fi w Funboxie musisz użyć przycisku na obudowie lub po prostu wyłączyć w ustawieniach Funboxa. Aby to zrobić w przeglądarkę wpisujesz adres 192.168.1.1, podajesz hasło(8 pierwszych znaków klucza WPA z naklejki lub admin) i przechodzisz jak na obrazku. Zobacz również harmonogram Wi-Fi, może jest zdefiniowana akcja i Wi-Fi się uruchamia.

s001-funbox-mac.png

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@BORAX - przeczytaj proszę ze zrozumieniem mojego posta 🙂

 

Jak napisałem - to ustawienie 'resetuje się' samo co jakiś czas i WiFi  wŁĄcza się samo - podejrzewam, że pobiera co jakiś czas z automatu konfigurację z 'serwera Orange' i nadgrywa moją....


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@sirkubax gdy to robisz przyciskiem na obudowie, wtedy też samo się uruchamia?

Właściwie dlaczego chcesz wyłączyć Wi-Fi?  To i tak nic nie daje. Widziałeś kiedyś jak dużo sieci jest w okolicy mieszkania ?

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@sirkubax, ja znalazłem sposób (tak mi się wydaje), na utrwalenie mojej konfiguracji w FunBox 2. Najpierw równocześnie ustawiłem moje preferencje w ustawieniach FB i aplikacji FB (nazwa, swoje hasło, Wi-Fi, usuwam IPv6 z loginu,włączam filtrowanie MAC). Adresy IP mam zmienne i kiedy co jakiś czas próbuje FB "wymusić" na mnie wejście w panel FB (192.168.1.1.), więc ignoruję i na 10 sek. wyłączam przycisk zasilania w routerze. Z ponowną konfiguracją "pluje się" dłużej. A co mi tam Emotikon: Język Żeby nie zapeszać...działa.

Na czas aktualizacji w smartfonie włączam Wi-Fi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 1

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@sirkubax udało się tobie na stałe wyłączyć WiFi w Funbox 2.0?

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0


@matt_plnapisał(-a)

@sirkubax udało się tobie na stałe wyłączyć WiFi w Funbox 2.0?


W panelu FunBox masz opcję wyłączenia wi-fi, tu masz temat z obrazkiem NO FunBox.

 

EDIT:

Przecież w temacie też jest pokazane jak wyłączyć wi-fi, myślałem że ja na starość ślepnę, ale widać nie tylko.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

Tymczasowym, dość amatorskim rozwiązaniem może być włożenie funboxa do pudełka, na którego ściankach jest folia aluminiowa Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć CAŁKOWICIE, NA STAŁE wifi w Funbox2.0

@crodlay , myślisz, że skuteczny? Bo mi się wspomniało, jak "spotkały się" dwa elektromagnesy (torowy i lokomotywy), a pomocnik maszynisty myślał, że jak nakryje "szmatami kolejowymi", to definitywnie rozwiąże problem Emotikon: Bardzo szczęśliwy