Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak uzyskać ONT


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Jak uzyskać ONT

macie jakieś rady by uzyskać ONT zamiast FB 3.0 mam umowę na czas nieokreślony i FB kiepsko działa na WiFi narazie mam dwa routery FB na "kable" a mój na WiFi z 600mb z umowy mam 500 a 600 wiec dużo lepszy wynik niż z modemu orange ... JAK ZAŁATWIĆ ONT ???

 

__________________

* Wpis wyodrębniony jako nowy temat z Orange Funbox 3.0 - test, wrażenia z użytkowania - moderator Bartłomiej

30 ODPOW. 30

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Jak uzyskać ONT

Na czasie nieokreślonym nie załatwisz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Orange Funbox 3.0 - test, wrażenia z użytkowania

dlaczego... czemu ???

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak uzyskać ONT

Przynosisz FunBox 3.0 w inne miejsce, bo wi-fi tam gdzie jest słabe. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Jak uzyskać ONT

@LARGOa ty byś inwestował w kogoś, kto może zerwać za miesiąc umowę? Podpisz umowę na 2 lata i poproś o ONT, powiedź nie wiem, np. że potrzebujesz podłączyć swój sprzęt z opcją VPN itp. Powinni Ci zainstalować ONT.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Jak uzyskać ONT

furtka umowy na czas nie określony daje wg mnie możliwość negocjacji by podpisać umowę czasową przy wymianie instalacji / routera


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Jak uzyskać ONT

A co napisałem wyżej? Nie zainstalują Ci ONT jak nie będziesz chciał umowy terminowej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Jak uzyskać ONT

a skąd masz taki "wyznacznik" ?
potwierdzone dane?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Jak uzyskać ONT

@LARGO ONT załatwisz tylko w trybie asysty uszkodzeniowej zaznaczając konieczność zmiany miejsca ustawienia routera w miejsce niedostępne dla kabla FTTH i okablowane ethernetem. Asysta jest niestety płatna , a Ty musisz wykazać konieczność przeniesienia modemu w inne miejsce w domu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Jak uzyskać ONT

i tu budzi się konflikt... obsługa orange ZAPROPONOWAŁA mi wymianę FB 3 na FB 2 oraz ONT z tym że FB 2 nie bedę używał bez asysty technika i płatnej usługi... WIEC TU NASUWA SIĘ PYTANIE JAK TO W KOŃCU JEST ...?