Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

Witam szerokie grono forumowiczów tych odwiedzających jak i tych przeglądających Nasz Orange noszę się z zamiarem zakupu powyższego router-a Huawei mam kilka pytań czy ten sprzęt posiada agregację pasm czy to dobry sprzęt czy warto w to wchodzić i zaopatrzyć się Dziękuję za rozwinięcie oraz poruszenie tematu za wszystkie wypowiedzi Dziękuję i Pozdrawiam wszystkich jeżeli chodzi o konwersację jestem dostępny będę zerkał na temat cały czas...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

@Anonim dobry sprzęt, ma agregację 4 pasm. Drogi, ale wart swojej ceny. Jeśli nadajnik działa na czterech pasmach i masz niedużą odległość, to powinien internet ładnie śmigać. Nazwa producenta to Huawei B818.

Nie podajesz, do czego planujesz używać internetu, ale warto wiedzieć, że mimo dobrego routera, dalej to jest internet mobilny, więc w momencie dużego obciążenia nadajnika trzeba brać poprawkę na skoki ping-u jak i spadek prędkości.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

@Anonim dobry sprzęt, ma agregację 4 pasm. Drogi, ale wart swojej ceny. Jeśli nadajnik działa na czterech pasmach i masz niedużą odległość, to powinien internet ładnie śmigać. Nazwa producenta to Huawei B818.

Nie podajesz, do czego planujesz używać internetu, ale warto wiedzieć, że mimo dobrego routera, dalej to jest internet mobilny, więc w momencie dużego obciążenia nadajnika trzeba brać poprawkę na skoki ping-u jak i spadek prędkości.

Anonim

Nie dotyczy

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

 Dziękuję za pomoc w rozwikłaniu tej specyfikacji produktowej Huawei chyba się zdecyduję na niego...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

@Anonim ktoś na forum pisał, że zakupił sobie taki model i jest zadowolony. Zdecydowanie poprawił się internet na tym routerze.

Ja miałem do testów poprzedni model, Huawei B618. Tu opis:

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Huawei-B618-22d/m-p/170901

 

Tu też był poruszany B818:

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Wyb%C3%B3r-routera-na-kart%C4%99-SIM/td-p/219363


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

@AnonimWydaje mi się, że opis @ketrasaArtur  dokładnie oddaje jakość sprzętu, ale warto również zerknąć na apce pomocniczej NetMonster jak wygląda najbliższy BTS i porównać z http://beta.btsearch.pl/

jak wygląda ta ilość dostępnych na nim pasm

Anonim

Nie dotyczy

Huawei 4G Router 3 Prime czy dobry sprzęt do internetu?

Dziękuje agat13 za Pomoc...