Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko  zastanawia mnie ten voucher -5zl na dekoder. Masz to napisane w Podsumowaniu warunków umowy? I druga rzecz ze dzwoniła do montera haha no chyba że do znajomego jakiegoś ale skąd pewność że do  niego trafi zlecenie. Fb6 się nalezy i tu nie powinno być cyrków 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Funbox 6 przedłużenie umowy

Konsultanci nie lubią świadomych klientów, ale bardzo lubią NOWYCH klientów. Są wtedy bardzo zmotywowani.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

Hej, 5 listopada przedłużałem umowę w ramach promocji świątecznej przez apkę  i otrzymałem kilka dni później Funboxa 6. Instalacja banalna. Tego samego dnia byłem wcześniej w salonie i rzeczywiście nie było możliwości przedłużenia umowy z wymianą "trójki" na 6. W apce " szóstka" się " znalazła". Czekam jeszcze tylko na obiecany TV. Posiadam dalej pakiet Extra z łączem 1gb/s i nic nie zmieniałem w kolejnej  umowie. Modem wart wymiany. Zasięg zdecydowanie lepszy niż w "trójce"

 Po wifi parametry łącza lepsze niż po kablu. Przekraczają 1 GB/s.  To było 2-gie przedłużenie umowy. Reasumując- warto zmienić modem, posiadając oczywiście w domu urządzenia,  które są w stanie wykorzystać potencjał tego modemu-  ( odpowiednie karty sieciowe itp. ). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Funbox 6 przedłużenie umowy

Chyba motywuje ich prowizja 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Slawek48  cieszymy się razem z tobą 😆

Więc jednak da się załatwić nowego FunBox6 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PARANOJA tak ma być to ten sam monter z którym rozmawiała, nie wiem nie wnikam jak, liczy się efekt końcowy, co do rabatu jest uwzględniony jest to kod rabatowy który był stosowany w ostatnim czasie w celu obniżenia kwoty za świadczone usługi i niweluje tą kwotę 5 zł. Wydaje mi się ze jest to dobra wola osoby która nas obsługuje aby wyjść naprzeciw klienta a nie tylko by wcisnąć produkt za wszelką cenę, dwa lata temu tez podpisywałem umowę w tym salonie i jeśli chodzi o obsługę naprawdę jest na wysokim poziomie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 40
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

Najpierw chciałem dać zarobić dziewczynom w salonie 😁, a że się nie udało to przedłużenie sfinalizowałem przez apkę. Nie wiem jak jest teraz z dostępnością Funboxa 6 online. 

 

Jak widać dało się, pytanie jak to wygląda obecnie....

 

 

__________________

*Połączenie treści z dwóch postów w jeden - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy


@PanJabłkonapisał(-a)

 co do rabatu jest uwzględniony jest to kod rabatowy który był stosowany w ostatnim czasie w celu obniżenia kwoty za świadczone usługi i niweluje tą kwotę 5 zł. 


@PanJabłko  czyli to taki voucher rabatowy, też dostałem taki jak przedłużałem umowę na MO online w styczniu, mi obniża miesięczne zobowiązania 😊( z tym że u mnie aktywował się automatycznie podczas wyboru oferty).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Funbox 6 przedłużenie umowy

@slav72  sprzedawcy dysponują różnymi kiedy dami rabatowymi. Oczywiście z nich jie korzystają ile dusza zapragnie... Oszczędzają jak mogą, bo to przecież wymierna kasa jest.. Dlatego nie lubią świadomych klientów.. Jak każdy handlowiec😁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko  ale co ten kod Ci obniża dokładnie? Abonament za usługę czy opłatę za dzierżawę dekodera?