Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

Wszystko ładnie pięknie tylko w tym sęk że posiadam światłowód 1GB i nie mam za bardzo co zwiększyć, obecnie złożyłem wypowiedzenie i zastanawiam się czy nie uciec do neti mają o wiele korzystniejszą ofertę   i przede wszystkim tańszą, robiłem symulację nowej umowy przez mój Orange i wskakuje tam funbox 6, zawierając umowę przez mój Orange powinnienem chyba mieć 2 tyg. Okres wypowiedzenia, jeśli się mylę to mnie poprawcie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Anonim wiem co pisałeś, ale przeczytaj dokładnie mój post, pytam w nim czy nowa umowa na inną prędkość idzie "z automatu" czyli bez żadnej przerwy pomiędzy jedną a drugą umową, nie chodziło mi o sprzęt tylko o samą umowę...

@PanJabłko  umowa zawarta na odległość, czyli masz rację, masz 14 dni na rezygnację.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

W takim razie przedłużę umowę przez aplikację, i zobaczymy jaki będzie tego efekt.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

Niestety przez aplikację mój Orange, chcąc przedłużyć umowę otrzymywałem komunikat ze pod tym adresem już są usługi i nie mogłem dodać oferty do koszyka, skontaktowałem się z konsultantem i potwierdził że dla przedłużających umowę obecnie nie ma funboxa 6. Jutro jestem umówiony ponownie w salonie Orange prowadzi go ogarnięta kobitka i będziemy działać. Jak już pisałem jestem na wypowiedzeniu i tak zostanie, nowa umowa będzie na żonę, podobno ma nie być problemu że nowa umowa będzie na tym samym łączu co moja obecna w trakcie wygaszania. Pojawia się kolejna sprawa odnośnie dekodera icu100 opłata 5zł. Miesięcznie kolejna kpina z klientów, 🙂 , ale podobno na ten myk jest kod rabatowy 🙂 . Jutro wieczorem zaktualizuję status i napiszę ile z tego co usłyszałem od babeczki przez tel. Będzie zrealizowane. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko  daj znać o rozwoju sytuacji, ale według mnie coś jest "pokićkane" bo właśnie przedłużenie umowy na adresie powinno być możliwe (z tym że złożone wypowiedzenie powinno być wycofane), a podpisanie drugiej umowy na tym samym adresie nie powinno dojść do skutku w myśl zasady jedna umowa - jeden adres (chyba że dojdzie do wygaśnięcia tej pierwszej).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Funbox 6 przedłużenie umowy

Tyle zachodu o sztukę badziewnego sprzętu. A na koniec okaże się, że nie jest nowy (bo nie musi), a więc z wymiany, a więc pewnie piszczy. Dodatkowo, skoro stara umowa będzie zakończona, cały dotychczasowy sprzęt będzie musiał być zwrócony. Nie wiem co tam OP ma u siebie: jeżeli ONT - to może go stracić, jeżeli dekoder z USB do dysku to może dostać IWU200, jeżeli multiroom - to do multiroom nie można zażądać dowolnego dekodera. Co więcej, dowie się tego dopiero w dniu instalacji, niezależnie od tego, co wcześniej uzgodni. Może wtedy protestować, pisać na forum, a Orange, jak ten szatniarz, odpowie: "nie mamy pańskiego płaszcza". Jedyne co może podniecać w FB6 to zdaje się nowe lepsze wifi. Żeby mieć nowe lepsze wifi, to sobie można je kupić od ręki w każdym sklepie z nowym lepszym wifi i nie wyglądać łaski od Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Funbox 6 przedłużenie umowy

@pirenej  dostanie taki sprzęt który jest dedykowany do danej usługi. Fb6 do 600 lub 1Gb/s dotyczy to nowych umow. Dekoder główny iwu200 lub icu100, multiroom whd80 lub 4K. To co wybierze to dostanie, więc skąd pomysł że dopiero przy instalacji się okaże co dostanie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PARANOJA Stąd, że słyszałem ostatnio od znajomego, że zamówił FB6, a monter przyszedł z FB3 i powiedział, że tylko taki modem może dać. Wiadomo, że oba będą działać podobnie i wielkiej różnicy nie ma, ale...Braki sprzętowe dokuczają i jeszcze jakiś czas dokuczać będą, stąd takie a nie inne decyzje biznesowe


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Funbox 6 przedłużenie umowy

A swoją drogą, ten pęd do FB6 pokazuje, że marketing Orange wykonał dobrą robotę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

A więc, umowa zostawała podpisana na żonę i tak jak babeczka obiecywała, nowa umowa na tym samym łączu mimo iż moja umowa zakończy się na początku grudnia. Jeśli chodzi o funboxa 6 to tez będzie, osobiście dzwoniła przy mnie do technika czy takowe urządzenia jeszcze posiada, bo czytałem post powyżej że przy instalacji można się zdziwić ;), co do icu100 opłata normalnie wynosi 5zl miesięcznie, ale tak jak obiecała zastosowała kod rabatowy więc tą opłatę mam z głowy dodatkowo będę miał zewnętrzny ONT. W Salonie dziś usłyszałem bardzo fajne zdanie że konsultanci nie lubią osób ŚWIADOMYch. A czy funbox 6 byl tego warty, może i nie ale jeśli operator dają możliwość pozyskania nowego urządzenia nawet ciut lepszego dla „wszystkich”, a nagle przy przedłużeniu umowy lub przechodzeniu na wyższy pakiet okazuje się ze jest to zarezerwowane dla nowych klientów to sorry ale moim zdaniem nie tędy droga, albo dają wszystkim albo w ogóle, jeśli brak dostępności to powinni dać szansę wymiany w późniejszym terminie. Pozdrawiam 🙂