Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

Witam usłyszałem dziś w salonie że funbox6 jest tylko obecnie dla nowych klientów a dla przedłużających pozostaje funbox 3.0. Przecież to jakaś kpina.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko Potwierdzam, też to słyszałem i prawdopodobnie to jest powodowane dużą popularnością FB6 i jednocześnie problemami z realizacją zamówień i dostaw (tak jak zresztą większości sprzętu elektronicznego) związanymi z covid-em

Oba modemy pracują na FTTH i głównie różnią się (dla zwykłego użytkownika) wifi6 i obudową

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko Potwierdzam, też to słyszałem i prawdopodobnie to jest powodowane dużą popularnością FB6 i jednocześnie problemami z realizacją zamówień i dostaw (tak jak zresztą większości sprzętu elektronicznego) związanymi z covid-em

Oba modemy pracują na FTTH i głównie różnią się (dla zwykłego użytkownika) wifi6 i obudową


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PanJabłko  był już podobny temat poruszany na forum, powodem takiej sytuacji są braki magazynowe spowodowane problemami na rynku komponentów elektronicznych przez co cierpi większość gałęzi przemysłu wykorzystująca elektronikę w swoich produktach (dotyka to nie tylko rynek telekomunikacyjny, również rtv/agd, komputerowy, samochodowy, itd). Nie wiadomo również jak długo potrwają te problemy, pozostaje cierpliwie czekać i śledzić na bieżąco o rozwój sytuacji.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 przedłużenie umowy


@PanJabłkonapisał(-a)

Witam usłyszałem dziś w salonie że funbox6 jest tylko obecnie dla nowych klientów a dla przedłużających pozostaje funbox 3.0. Przecież to jakaś kpina.


Zamknij obecną umowę i podpisz nową, dostaniesz FunBox6 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Funbox 6 przedłużenie umowy

... i się dowiesz, że dla nowych też już nie ma. Albo że Twoje łącze stało się niedostępne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Funbox 6 przedłużenie umowy

@pirenej To jest właśnie ryzyko takiego manewru...dowiesz się, że stara usługa jest jeszcze nie usunięta z systemu i nie da rady prowadzić zamówienia na nową 🙂

Grunt nie przekombinować


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy

Poza tym przed skutecznym rozwiązaniem starej umowy nie można podpisać nowej, wzięcie umowy na kogoś z domowników też nie wchodzi w rachubę (w myśl przepisu jedna umowa na światłowód na jednym adresie) i koniec końców można zostać bez łącza na pewien okres czasu...

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 przedłużenie umowy

@slav72  można podpisać nową umowę ale trzeba zmienić szybkość łącza, wtedy stara będzie wygaszona 😉

Zdaje się FunBox 3.0 i dostaje FunBox6 ;D


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Anonim  niby tak, ale wypowiadasz jedną a bierzesz drugą i czy to działa "z automatu" tak jak zmiana prędkości na jednej umowie tego to nie jestem pewien.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 przedłużenie umowy

@slav72  przecież pisałem, nowa umowa ze zwiększoną prędkością (600Mb/s), a nie przedłużenie obecnej umowy, więc powinien dostać FunBox6 😉