Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 przedłużenie umowy

Sprzedawcy mają do dyspozycji różne kody. Zależne jest to od tego, co w danym momencie jest dostępne. Są one też równe dla poszczególnych ofert zależne od tego czy nową umową czy przedłużenie. Oczywiście nikt od razu z nimi nie wyskakuje są zawsze dodatkową ,,kartą przetargową". Więc warto rozmawiać i sprawdzić ile możemy zyskać. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Funbox 6 przedłużenie umowy

@PARANOJA Opłatę za dzierżawę dekodera.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Funbox 6 przedłużenie umowy

Czy na przedłużenie umowy mozna dostać Funboxa 6? Konsultanci twierdzą, że tylko dla nowych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Filip_PL FB6 do umowy z minimalną prędkością chyba 600 Mbit/s. Jeżeli jest na zapasie, to do przedłużenia też powinno się dać zamówić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Funbox 6 przedłużenie umowy

Chcę z 300 na 1gb. Cały czas twierdzą, że zostaję przy tym routerze co mam czyli Fb3


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Filip_PL było przez jakiś czas, że FB6 można było tylko do nowych umów, potem każdy kto podwyższał do 600 lub 1000 dostawał, ale podobno się skończyły zapasy magazynowe i teraz różnie może być. Zależy jak trafisz.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Funbox 6 przedłużenie umowy

@Filip_PL, nie upieraj się przy FB6, bo to niedorobiony badziew jest i zamieniłbyś tylko siekierkę na kijek. Masa narzekań na ten typ pojawiła się na NO. Jak masz FB3 i nie sprawia Ci problemów to go trzymaj i nie zamieniaj na inny.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Funbox 6 przedłużenie umowy


@Filip_PLnapisał(-a)

Czy na przedłużenie umowy mozna dostać Funboxa 6? Konsultanci twierdzą, że tylko dla nowych.


i dobrze twierdzą. tak to dziś wygląda

posiadam FB6 i nie mam z nim najmniejszych problemów. wszystko zależy co byś chciał z nim robić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 przedłużenie umowy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Funbox 6 przedłużenie umowy

Tylko niestety ta procedura wymiany musi być zrobiona przez konsultanta, który cały czas odmawia. Nie będzie tak, że jeśli.chce wymienić router tak jak tutaj to zostanie mi naliczona opłata 130zł?