Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 / modem USB


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1742
  • 8499
  • 65

Funbox 6 / modem USB

@motomouse Jak masz Pro to jeszcze większa komplikacja. Ja jadę na AP od Unify i również rozważam ten failover głównie dla Smart Home.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Funbox 6 / modem USB


@agat13napisał(-a)

@motomouse  hihi, mam kilka LTE na zbyciu...chętnie dam na testy 


Dzięki za ofertę, ale wolałbym nie strzelać na ślepo 😉 Nie chcę inwestować też w ten PoC za dużo czasu ... Niemniej jednak przemyślę sprawę i w razie czego się odezwę.

 

A FB6 fajnie się rozkręca - po dobie działania SMART'a tak wygląda moje WiFi 😉

 

 


Screenshot_20240517_100320_Speedtest.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1742
  • 8499
  • 65

Funbox 6 / modem USB

@motomouse https://www.tp-link.com/pl/business-networking/vpn-router/er605/#overview i jakiś AP wyłącznie na potrzeby SH (wszystkie urządzenia IoT do osobnej sieci). Wyjście z takiej sieci będzie przez WAN (FB6) lub przez USB (modem LTE). Pozostaje rozważenie gdzie umieścić HA.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13166
  • 54078
  • 636

Funbox 6 / modem USB

@motomouse  jako jedyny chyba nie narzekasz...😁


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Funbox 6 / modem USB

 

@Samotnick Jak to zrobić korzystając z dodatkowych szpejów to wiem 😉 - i tak jak napisałem, zrobiłbym to raczej na Unify ( lub w ostateczności Mikrotik ) - kaprys jednak kieruje mnie w stronę jednego urządzenia które i tak muszę mieć ( czyli Funbox 6 ) z ewentualnym dodatkiem w postaci modemu USB ... Ale dzięki za podpowiedzi - swoją drogą TP-Link ma u mnie prawie dożywotnego bana 😄

 

@agat13 No co mam zrobić jak nie mogę na razie narzekać ... 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1742
  • 8499
  • 65

Funbox 6 / modem USB

@motomouse Prędzej spodziewałbym się udostępnienia trybu bridge w FB niż obsługi modemów LTE.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13166
  • 54078
  • 636

Funbox 6 / modem USB

@Samotnick przyznam rację..choć........


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 179
  • 665
  • 4

Funbox 6 / modem USB

Dodanie obsługi modemów to dla Orange potencjane kłopoty i marketingowa porażka. Osobiście mam łącze backupowe oparte na tp linku.  Już co najmniej 3 razy się przydało...