Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

Problem polega na tym, że o ile w Funbox 2 można zmienić nazwę kompa stacjonarnego czy laptopa (nawet Ipada) o tyle brak możliwości przy urządzeniach android. Po wejściu w personalizację nie można wybrać typu urządzenia ani zmienić jego nazwy. Jest to mocno denerwujące, gdyż mając tak jak ja 8 urządzeń- pozostaje wyszukiwanie po IP. Jeśli ktoś zna sposób jak to zrobić- proszę o informację.

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

Ogólnie możesz mieć problem ze zmianą nazwy urządzeń na których masz androida. Są do tego celu aplikacje takie jak np. Root browser ale tak szczerze po co to robić??? Przecież Twój smartfon/tablet etc może zapamiętać hasło do domowej sieci i wystarczy że połączysz się z siecią tylko raz za pomoca hasła i póżniej twóje urządzenia po włączeniu wifi będą automatycznie się łączyły z Twoją siecią wifi. Pozdrawiam.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

Tak ale jeżeli chcesz wprowadzić (dla dziecka) harmonogram korzystania z netu- to gratuluję. Musisz sprawdzać sprzęty po IP, bo po nazwach nie dojdziesz.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

To do takiej kontroli rodzicielskiej są specjalne aplikacje. Nawet będziesz mogła zobaczyć jakie Twoje dziecko przegląda treści w Internecie. Więcej szczegółów tutaj: https://chrondzieciwsieci.pl/ 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

Możesz dać screen jak to wygląda? patrzyłem własnie la lb 3 i tam normalnie mozna zmienić nazwe


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

A nie powinieneś tego zmienić na poziomie telefon? Ustawienia/Informacja o telefonie/urządzeniu a potem Nazwa.
Czasem mogą być wymagane ustawienia developerskie.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


Piotrekk85 napisał(-a):
A nie powinieneś tego zmienić na poziomie telefon? Ustawienia/Informacja o telefonie/urządzeniu a potem Nazwa.
Czasem mogą być wymagane ustawienia developerskie.

Kolega pyta o możliwość przypisania w routerze nazwy DNS danego urządzenia. Powinna być taka możliwość dla każdego urządzenia, jeżeli jej nie ma to prawdopodobnie jest to błąd. Wieczorem bede miał dostęp do Funboxa to zweryfikuje to


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

Mogę potwierdzić ten problem, dotyczy to interfejsu www do obsługi FunBoxa 2. W temacie dotyczącym aplikacji "Mój FunBox" już to wyszło - nie mozna zmienić nazwy urządzenia typu telefon komórkowy z powodu błędów w kodzie HTML witryny, wymaga to ręcznej zabawy. W aplikacji "mój FunBox" na Androida wygląda na to, że działa poprawnie więc możesz spróbować tą drogą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...


mad_pl napisał(-a):

Problem polega na tym, że o ile w Funbox 2 można zmienić nazwę kompa stacjonarnego czy laptopa (nawet Ipada) o tyle brak możliwości przy urządzeniach android. Po wejściu w personalizację nie można wybrać typu urządzenia ani zmienić jego nazwy. Jest to mocno denerwujące, gdyż mając tak jak ja 8 urządzeń- pozostaje wyszukiwanie po IP. Jeśli ktoś zna sposób jak to zrobić- proszę o informację.


@mad_pl Faktycznie jest kłopot przy zarządzaniu Funboxem przez przeglądarkę. Natomiast przy użyciu aplikacji MóhFunbox zainstalowanej na smartfonie dowolnie określałem nazwy sprzętów podłączonych do FunBox'a 2. Aplikacja jest dostępna od jakiegoś czasu, jeśli chesz poczytać  między innymi o moich doświadczeniach z nią to zapraszam do tematu: "mój funbox"

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2 - jak zmienić nazwę urządzenia android ...

@mad_pl @Misiek62 @Mat@Piotrekk85@fenwickTemat był już wałkowany na starym forum tak ma być z tym Funbox 2.0