Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5285
  • 110

Aplikacja Mój FunBox już dostępna

[ Edytowane ]

Jeśli:

• korzystacie z naszych usług stacjonarnych (np. Orange Światłowód, Neostrada, TV czy VOIP) 
  • macie w domu naszego LiveBoxa lub FunBoxa
  • używacie smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS

to odwiedźcie Sklep Google lub AppStore i zainstalujcie nową, darmową appkę Mój FunBox, która pomaga w zarządzaniu ustawieniami modemu oraz jego konfiguracji, także początkowej Emotikon: Szczęśliwy

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.mojfunbox.pl

iOS (iPhone): https://itunes.apple.com/pl/app/mój-funbox/id1268541482 

zrzut.PNG

Jeśli podczas korzystania z aplikacji będziecie mieć problemy lub pytania - zachęcamy Was do zadawania ich w komentarzach poniżej.

Tymczasem...

@Mat, @Konto usunięte, @mst@Krzysztof018a@Maniako1983@Sk_uter@ViP3R@Misiek62@Remi i inni, którzy testowali, a nie wypowiadali się w wątku - bardzo dziękujemy Wam za pomoc i testowanie bety aplikacji. Także dzięki Wam teraz jest już dostępna dla wszystkich :-)

Konto usunięte
Nie dotyczy

@Artur dzięki za miłe info. Ja mam u rodziców Neo 80 i FunBoxa ale mam smartfona z WP, więc.....nie brałem udziału w testach tej aplikacji, a szkoda. Ale może uda mi się coś sprawić, by zobaczyć jak to wszystko wygląda i napisać komentarz od siebie. Pozdrawiam.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 329
  • 364
  • 24

Instaluję i sprawdzam właśnie finalną wersję Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 571
  • 1125
  • 19

Zainstalowałem, z konfiguracją pobawię się później  Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Jak na razie to mi hasła do liveboxa nie chce przyjąć... Emotikon: Smutny

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Jozefg też w wolnej chwili się postaram zalogować i na telefonie siostrzeńca zrobić test tej aplikacji. Ja od lat używam WP i uważam że jest to super system, chociaż.......Pozdrawiam. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 329
  • 364
  • 24

Logowanie zadziałało bez najmniejszych problemów

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3743
  • 5353
  • 136

Gdy podładuję "sluchawkę" to postaram się zainstalować... ale pamiętam jak  ktoś pisał (prawdopodobnie Remi), że przewidywana jest integracja MF z MO...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5285
  • 110

Prawda li to Emotikon: Szczęśliwy Funkcje, które okażą się najbardziej przydatne w MF będziemy chcieli udostępnić także w MO, ale to nieco dłuższa perspektywa, więc póki polecamy MF Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3743
  • 5353
  • 136

W nawiązaniu do wątku dotyczącego dekodera WHD80 próbowałem "uruchomić", "naprawić" - MF nie zdołał wykryć, ani tym bardziej uruchomić "zamrożonego" dekodera... a liczyłem na cudowną funkcjonalność apki że puści jakiś sygnał "czy cóś" i urządzenie się obudzi.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3743
  • 5353
  • 136

Nadal po zalogowaniu, na starcie, jest odkryte hasło do WiFi... powtarzam, iż moim skromnym zdaniem jest to zbyt jawne .... dopiero przełączenie trybu ukrywa tę informację ze strony głównej - umożliwiające wybór poszczególnych funkcji programu.

0 Lubię to
Odpowiedz