Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheJeśli chodzi o to urządzenie to pochodzi z stąd  extender-wifi-plus są różne opinie na jego działanie 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim a źródłowo pewnie pochodzi stąd: http://www.airties.com/product-4920.html#5

 

Czytając opinie z testów tutaj zmieszczonych wygląda że działa optymalnie, słowa sprzedawców Orange i techników z infolinii Orange też brzmią dobrze!

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheOczywiście że Tak ale jest jeszcze robiony soft przez Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@AnonimNajbardziej mnie interesują teraz informacje:

1. Czy to urządzenie tak działa?

2. Czy to urządzenie niestety tak działa ale tylko z iOSem?

3. Czy może jest to problem FunBoxa 2.0?

4. Czy jest inna opcja - ale bezprzewodowa?

 

Oddałbym urządzenie jakbym znał odpowiedzi na powyższe pytania, 230 zł nie jest to majątek ale po co ten wydatek jak urządzenie nie działa jak powinno.

 

Dziękuję i pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVThe  jeżeli w pomieszczeniach, w których chcesz zestawić połączenie WiFi do modemu FunBox2, masz instalację elektryczną na tzw. jednej fazie istnieje możliwość użycia "plug-in wifi"... w wyszukiwarce np. Google znajdziesz sporo ofert.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Misiek62 - rozumiem, że takie urządzenia działają jak mi się wydaje że powinny... czyli przechodzę sobie z pomieszczenia do pomieszczenia i bez przelogowania się z poziomu np. iPada mogę korzystać z Internetu. Przepraszam, że może głupie pytanie ale słyszę już tyle odpowiedzi i teorii (telefony i czat z Orange), że zastanawiam się czy ja mam problem ze zrozumieniem czy to druga strona nie wie o czym mowa 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Funbox 2.0 a wifi extender plus


@RaVThenapisał(-a)

Misiek62 - rozumiem, że takie urządzenia działają jak mi się wydaje że powinny... czyli przechodzę sobie z pomieszczenia do pomieszczenia i bez przelogowania się z poziomu np. iPada mogę korzystać z Internetu. Przepraszam, że może głupie pytanie ale słyszę już tyle odpowiedzi i teorii (telefony i czat z Orange), że zastanawiam się czy ja mam problem ze zrozumieniem czy to druga strona nie wie o czym mowa 😞


@RaVThe  nie mogę Ci zaręczyć płynności, automatyczności przełączania urządzeń korzystających z WiFi, w trakcie przemieszczania się po domu... ponieważ nie miałem okazji używać czy nawet testować tych wtyczek. Czytałem nie raz, że jest to opcjonalne, niedrogie rozwiązanie... nawet Orange miało w ofercie. Może gdzie indziej ktoś opisywał jak posiadane przez niego urządzenia się sprawują w tym zakresie. Zdaje się, że @mabud73 w swojej opinii wspominał iż nie zauważa problemów z przejmowaniem urządzenia pomiędzy modemem a extenderem. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Mały update. Był u mnie dzisiaj technik z Orange. Przez 1,5h próbował konfigurować. Niestety urządzenie Wifi Extender nie działa ani na moim iPhonie ani na jego androidzie. Za każdym razem to samo co opisywałem wcześniej. Nie da się tego niestety komfortowo używać. Jutro zwracam urządzenie i o tym zapominam. Producent (z Turcji) też się nie odezwał. Dobranoc.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Dodam, że ze słów technika wynikało że w Orange mają problem z tym urządzeniem a dodatkowo brak doświadczenia z nim. Także wygląda na to że nie jest tak cudownie jak w przedstawianych testach. Oczywiście jak się połącze z Extenderem wszystko jest ok ale te notoryczne logowanie w dwie strony skreśla urządzenie.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheTak jak pisałem wcześniej trochę trzeba dopracować ten wzmacniacz  bardzo fajne urządzenia są extenders  maja opcje do ustawienia dobrego miejsca w domu oczywiście trochę kosztują.