Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheTo może lepiej spróbuj jak będzie się zachowywał jako punkt dostępowy w ramach testu?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 18
  • 8
  • 0

@Konto usunięte jako punkt dostepowy w ogole nie udostepnia internetu... ;-(
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@RaVTheNie możliwe bo testowałem ten sprzęt w ramach testu i śmigał w obu opcjach.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 18
  • 8
  • 0

@Konto usunięte ...chyba jednak możliwe...
W trybie wzmacniacza działałby super gdyby nie to że trzeba za każdym razem przekogowywać się po zmianie miejsca... tak jak pisałem, mam już drugie takie urządzenie i problem jest ten sam ;-(
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@RaVTheCo mi przychodzi do głowy możesz zrobić to podzial pasma WiFi

Poziom 10, Poszukiwacz
  • 18
  • 8
  • 0

@Konto usunięte Robiłem już to... przejrzałem cały ten wątek kilka razy. Przy pierwszym Extenderze i teraz przy drugim. Robiłem wszystko co tu opisane. Niestety nic nie działa ;-(
Nie wiem czy Funbox nie jest tu podejrzanym? Niestety nie mogę też sprawdzić na innych urządzeniach niż te od Apple...
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

@RaVTheCzyli nie masz Windows ani telefonu z androidem ? A dlaczego nie chcesz spróbować podłączyć prze z kabel  FB z EX ? 

Edit jeszcze tutaj testy przez kolege @mabud73 Wi-Fi-Extender-Plus-tes  

Też robił @Misiek62 

Highlighted
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 18
  • 8
  • 0

@Konto usunięte Obecnie nie mam komputera z Windowsem. Nie mam też nic na androidzie. Kabel brzwzględnie odpada. Szukałem rozwiazania bezprzewodowego a takie wydawało się właśnie to. Rozumiem że to powonno tak działać? Z żadych testów nie wywnioskowałem potrzeby przelogowywania sie w Wifi ani k ograniczeniach urzadzen opartuch na iOSie.
Konto usunięte
Nie dotyczy

@RaVTheZ tego co wiem miała być już dawno wydana aktualizacja do tego wzmacniacza ale czy jest to nie wiem może zapytaj się jutro na BOK przez czat

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 10, Poszukiwacz
  • 18
  • 8
  • 0

@Konto usunięte - Napisałem do producenta urządzenia ale na razie cisza. Nie sądzę, że jestem pierwszą osobą na świecie która zaczęła używać iPhona i AirTies 4920... Nigdzie w testach nie jest opisywana sytuacja wymuszająca przelogowanie się do wifi za każdym razem gdy zmieniamy miejsce w mieszkaniu.

Niestety jest to drugie urządzenie które ma taką samą przypadłość. Poszukuję rozwiązania które uwolni mnie od przewodów.

0 Lubię to
Odpowiedz