Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 a wifi extender plus

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheTo może lepiej spróbuj jak będzie się zachowywał jako punkt dostępowy w ramach testu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim jako punkt dostepowy w ogole nie udostepnia internetu... ;-(
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheNie możliwe bo testowałem ten sprzęt w ramach testu i śmigał w obu opcjach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim ...chyba jednak możliwe...
W trybie wzmacniacza działałby super gdyby nie to że trzeba za każdym razem przekogowywać się po zmianie miejsca... tak jak pisałem, mam już drugie takie urządzenie i problem jest ten sam ;-(
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheCo mi przychodzi do głowy możesz zrobić to podzial pasma WiFi


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim Robiłem już to... przejrzałem cały ten wątek kilka razy. Przy pierwszym Extenderze i teraz przy drugim. Robiłem wszystko co tu opisane. Niestety nic nie działa ;-(
Nie wiem czy Funbox nie jest tu podejrzanym? Niestety nie mogę też sprawdzić na innych urządzeniach niż te od Apple...
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheCzyli nie masz Windows ani telefonu z androidem ? A dlaczego nie chcesz spróbować podłączyć prze z kabel  FB z EX ? 

Edit jeszcze tutaj testy przez kolege @mabud73 Wi-Fi-Extender-Plus-tes  

Też robił @Misiek62 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim Obecnie nie mam komputera z Windowsem. Nie mam też nic na androidzie. Kabel brzwzględnie odpada. Szukałem rozwiazania bezprzewodowego a takie wydawało się właśnie to. Rozumiem że to powonno tak działać? Z żadych testów nie wywnioskowałem potrzeby przelogowywania sie w Wifi ani k ograniczeniach urzadzen opartuch na iOSie.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@RaVTheZ tego co wiem miała być już dawno wydana aktualizacja do tego wzmacniacza ale czy jest to nie wiem może zapytaj się jutro na BOK przez czat


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Funbox 2.0 a wifi extender plus

@Anonim - Napisałem do producenta urządzenia ale na razie cisza. Nie sądzę, że jestem pierwszą osobą na świecie która zaczęła używać iPhona i AirTies 4920... Nigdzie w testach nie jest opisywana sytuacja wymuszająca przelogowanie się do wifi za każdym razem gdy zmieniamy miejsce w mieszkaniu.

Niestety jest to drugie urządzenie które ma taką samą przypadłość. Poszukuję rozwiązania które uwolni mnie od przewodów.