Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

Hej @supermichalpol, po sformatowaniu dysku nadaj mu etykietę, dla przykładu przy mapowaniu \\192.168.1.1\etykieta

 

Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

Nie znam się zbytnio nad technicznymi uwarunkowaniami, ale chyba tak jest, że jak w menedżerze urządzeń PC są potrzebne sterowniki i pod tym kątem sprawdzam działanie danego urządzenia, tak oprócz formatowania, urządzenie zewnętrzne musi te sterowniki pobrać dla poprawnego działania. Robię to na portach USB mojego peceta i dopiero podłączam do portu w FB2. Jak widzisz @Ela12, @Anonim jednak tak ma i wyłącznik WiFi z przodu FB też. Ale jest jeszcze poprawność w ustawieniach panelu FB. Tam jest do ustalenia dodatkowo harmonogram dostępu po WiFi. @supermichalpol, na ile miałem swojej wiedzy, na tyle starałem Ci się pomóc. Cieszy mnie, że to doceniłeś Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB


@Ela12napisał(-a)

Może ten PRZYCISK WPS w FB 2.0 ma w sobie jeszcze jakąś inną funkcję, niż parowanie urządzeń z FB 2.0 po Wi-Fi?

Ale nigdy nic nie wiadomo, bo nie ma dokładniejszych instrukcji do urządzeń Orange, i trzeba samemu dochodzić...

Ela


@Ela12, do wyboru, do koloru tutaj klikaj Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

Dziękuję Ci, @Anonim, za ciekawy link. Ciekawy materiał to jest: może kiedyś zechce mi się podłączyć swoją drukareczkę do FB, to będę wiedziała, gdzie czego szukać. Dziękuję Ci.

 

@Bartłomieju, wiesz co, z tą etykietą to chyba może być to, bo nie każdy po formatowaniu wpisuje jakąś nazwę. Przepraszam za błędną radę.

 

Ela


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 28
  • 0

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

Wyświetla się taki komunikat:

1223123.jpg

Po włączeniu SMB1 w ustawieniach systemu i wpisaniu tego samego pokazuje się taki komunikat:

111111111111111.jpg

I jest tak samo jak wcześniej pisałem. Czy to wpisuje hasło którym się loguje do 192.168.1.1 czy bez pokazuje się błąd, że hasło jest niepoprawne

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

@supermichalpol, a wpisz magiczne hasło "admin" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

Wielkość znaków poprawna?

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

@supermichalpol a możesz spróbować całkiem wyłączyć - odznaczyć "Obsługa udostępniania plików SMB 1.0/CIFS" ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 28
  • 0

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

@mabud73 oczywiście że próbowałem 😉 bez hasła, admin czy te standardowo nadane hasło czyli te chyba 8 liter i cyfr hasła WPA

 

@Piotrekk85 tak

 

A i ten sam komunikat o logowaniu się pojawia gdy wpisuje samo \\192.168.1.1.

 

EWENTUALNIE

zaraz postawię na wirtualce może windowsa 7 i zobaczę czy zadziała Emotikon: sfrustrowany przynajmniej zrobię tak samo jak z wideoporadnika orange gdzie oni to robili na windowsie 7

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 - Problem z dyskiem USB

@supermichalpol, poczytałem o tym protokole-kliknij. Ja tam specem nie jestem, ale na podstawie tej podpowiedzi może ktoś coś doradzi.

Poza tym @supermichalpol, spotkałem się u siebie z wpisaniem całego klucza WPA (26 znaków).