Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 3.0 Pojawiające się nieznane urządzenia podłączone przez Ethernet o nazwie PC-xx

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

FunBox 3.0 Pojawiające się nieznane urządzenia podłączone przez Ethernet o nazwie PC-xx

@nynor 

IMHO wszystkie pomysły na "radzenie sobie" z tym "problemem" są równie skuteczne jak spluwanie przez lewe ramię. Nie wiadomo jakie jest do końca źródło tych informacji, nawet gdyby było wiadomo, to te rutery nie eksponują żadnych ustawień mogących mieć wpływ na wygląd rzeczonego fragmentu ekranu, a przynajmniej nie w zakresie o którym tu mowa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

FunBox 3.0 Pojawiające się nieznane urządzenia podłączone przez Ethernet o nazwie PC-xx

@j131 , co by technicznie o tym nie rozprawiać, jakieś pozytywne efekty są. Przynajmniej człowiek żyje iluzją, że od niego dużo zależy. Nie ma co odbierać nadziei😀


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

FunBox 3.0 Pojawiające się nieznane urządzenia podłączone przez Ethernet o nazwie PC-xx

Ja u siebie miałem to samo w sieci WiFi.  W tych wpisach PC-XXX w zakładce zaawansowane / sieć / dhcp można sprawdzić MAC address i porównać go do innego urządzenia już wpiętego do WiFi które rozpoznajesz.   Tym sposobem zauważyłem że PC-491 miał MAC adres dokładnie ten sam co iPhone,  więc nie intruz ;).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FunBox 3.0 Pojawiające się nieznane urządzenia podłączone przez Ethernet o nazwie PC-xx