Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

Ewidentny bug, zgłaszać niech to naprawią, choćby w FunBox6, bo to nowy model i wstyd, by miał takie niedopracowane software 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

@Anonim  nie tylko to ma niedopracowane, jest jeszcze dużo innych błędów o których inżynierka wie, ale póki co nie za bardzo spieszą się z "łataniem" softu (ostatnia poprawka była 18.05.21, niedługo rocznica 😂).

Anonim

Nie dotyczy

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

@slav72  pewnie jedna aktualizacja na rok, może w Maju poprawią większość błędów 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi


@Anonimnapisał(-a)

to nowy model i wstyd, by miał takie niedopracowane software 😎


żaden wstyd. Zwykła reguła. To co nowe, zazwyczaj jest niedopracowania i wymaga poprawek. Inna sprawa, jak sprawnie jest to robione. A jeszcze inna, czy rzeczywiście jest to pilna poprawka. Jak pisałem, wystarczy nie zaglądać i jest spoko.

Anonim

Nie dotyczy

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

@pirenej  te widmowe sprzęty nie są groźne, ale użytkownicy tego nie wiedzą, powinno być to naprawione. Co dziwi to występuje od wersji 2.0, dla mnie to niedopatrzenie programisty, trzeba zgłaszać do skutku 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

Pisanie na Berdyczów. Szkoda fatygi. Nie naprawią.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi

@Morciak 

Oczywiście "pluskwa" to "bug", staram się po prostu używać tu polskiego kiedy tylko możliwe. Może powinienem był napisać "błąd oprogramowania", ale to znowu jest trochę długie. A skoro "debugging" to "odpluskwianie" ("debugowanie" zupełnie do mnie nie trafia), to jakoś tak te "pluskwy" w tym znaczeniu też się czasem zdarzają. Jasne, że nie chodziło mi o podsłuch. Skoro taki zamek może mieć kilka znaczeń to i pluskwa też. 😁

 

PS. Tu przykład tekstu w którym autor takimi terminami właśnie się posługuje z całkiem zadowalającym efektem:

https://www.computerworld.pl/news/Odpluskwianie-niezbedne,304757.html

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FB 6.0. dodaje niezidentyfikowane urządzenia do WiFi


@agat13napisał(-a)

@slav72  nic się nie bój. Resetnij i będzie ok.  To nie duchy, a niegroźne znaki z  przeszłości i urządzeń  które zmieniły mac 


@agat13  wracam z informacją że tak jak kiedyś pisałem, dziś sytuacja ta sama, mianowicie te "znaki z przeszłości" same zniknęły bez żadnych ruchów z mojej strony. Więc nie ma potrzeby resetować modemu, wystarczy poczekać i "samo przejdzie".