Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Codziennie około 3 w nocy Funbox się restartuje. Da się to zmienić?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Codziennie około 3 w nocy Funbox się restartuje. Da się to zmienić?

Odkopię stary temat, bo mam ten sam problem. Codziennie około 3 w nocy Funbox światłowodowy się restartuje i to restartuje się całkowicie, nie że tylko odnawiana jest sesja czy coś, czas pracy obecnie pokazuje "czas działania urządzenia 00 d 00 g 25 m 50 s". Wiem że normalni ludzie wtedy śpią, ale nie wszyscy są normalni. Jeżeli codzienny restart jest wymagany, to nie miałbym z tym problemu jeżeli byłaby możliwość zmiany godziny restartu na np. w moim przypadku na 5, a takiej opcji w ustawieniach nie widzę? Można godzinę restartu jakoś zmienić?

 

 

 

_______________________

*Post wydziałem z tematu "Funbox 3,0 nocne restarty" - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Funbox 3,0 nocne restarty

@RyszardAA  powodu szukaj u siebie w domu...jeśli to ta sama godzina, to zweryfikować trzeba zasilanie. Zdalny restart zasilania  modemu to trudna rzecz do ustawienia z poziomu zarządzania. Wszystkie lampki gasną? Zasilanie też?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1832
  • 8883
  • 70

Funbox 3,0 nocne restarty

@RyszardAA Powinien się restartować ale nie codziennie. Może próbuje się zaktualizować i to się nie udaje? Jaką masz wersję oprogramowania w FB?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5633
  • 22874
  • 190

Funbox 3,0 nocne restarty

@RyszardAA 

U mnie restarty o trzeciej są co 10 dni. Czas pracy to odzwierciedla.

Nie powinny być codziennie.

Niestety logów nie widać, nie wiadomo co się dzieje. Zgłaszał bym problem do BOK, ale pewnie powiedzą to samo co @agat13 .


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Funbox 3,0 nocne restarty

@j131  jeśli to tylko sesja, to może być. Spotkałem się z dobowym restartem sesji na FTTH, ale zastanawia to "całkowicie"...

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5633
  • 22874
  • 190

Funbox 3,0 nocne restarty

@agat13 

U mnie rozłącza całkowicie FTTH, z czerwoną diodą, nie jest to tylko odnowienie sesji. Diody od zasilania nie przyłapałem na gorącym uczynku, ale to bez znaczenia, to jest reset urządzenia, nie restart sesji.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Funbox 3,0 nocne restarty

@agat13 Wszystkie lapki gasną. Problemów z zasilaniem nie mam, bo w tym samym czasie co restartuje się Funbox działa komputer oraz głośniki aktywne i one się nie wyłączają.

 

@Samotnick Wersja firmware SG30_sip-pl-04.02.12.17 SoftAtHome

 

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1832
  • 8883
  • 70

Funbox 3,0 nocne restarty

@RyszardAA Masz najnowszą wersję. OIDP to przez krótki okres miałem restarty częściej niż co 10 dni i niekoniecznie w godzinach nocnych. Myślałem, że FB się kończy, zgłosiłem prośbę o wymianę ale została odrzucona. Po jakimś czasie częste restarty się skończyły.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Funbox 3,0 nocne restarty

@Samotnick  czas restartów nie zależy od opcji oprogramowania, a od ustawień na " centrali"...


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1832
  • 8883
  • 70

Codziennie około 3 w nocy Funbox się restartuje. Da się to zmienić?

@agat13 Nic takiego nie sugerowałem.