Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@agat13  chyba nie  @_Artek_  tylko @Franekhd4k 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13377
  • 54829
  • 648

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@slav72  to @_Artek_  zlokalizowal usterkę...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@agat13  no nie do końca gdyż jak przeczytasz cały wątek to jak pisałem w  ostatnim poście @Franekhd4k  nie wie co jest przyczyną problemu czy aplikacja MF czy jednak soft FB 6. Poza tym jeśli apka to ją podejrzewałem już wczoraj. Zauważ też że to nie @_Artek_ ma problem tylko @Franekhd4k i to on szuka rozwiązania, a Ty napisałeś do @_Artek_ że czas na rozwiązanie problemu...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13377
  • 54829
  • 648

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@slav72  ja to wszystko rozumiem, ale skoro określiliśmy miejsce powstawania problemu ( nawet ograniczając do dwóch możliwości) , warto, aby się ktoś nad tym pochylił? Wiesz o czym myślę....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Przykro mi że pomijacie mój post, gdzie zasugerowałem potrzebę sprawdzenia - porównania wersji systemów w routerze.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13377
  • 54829
  • 648

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@Misiek62  każdy pomysł,  każda wskazówka przybliża usunięcie problemu. Twoja też 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

@agat13 na razie możemy uznać, że prawdopodobnie została ustalona przyczyna. Chodzi o brak komunikacji routera z najnowszą apką do zarządzania nim w smartfonie w systemie ios. Przynajmniej w części udostępnianych danych. Rozwiązaniem problemu to nie jest.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?


@Misiek62napisał(-a)

Przykro mi że pomijacie mój post, gdzie zasugerowałem potrzebę sprawdzenia - porównania wersji systemów w routerze.


@Misiek62 ale Twój post nie został pominięty 👍, co więcej zostały sprawdzone wersje softu FB 6 i okazało się że najnowsza wersja aplikacji MF na IOS wspópracuje dobrze ze starszą wersją softu, a z nowszą już nie. I właśnie dlatego drążymy dalej czy to wina nówki softu modemu czy jednak apki MF  "oesowej"...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Myślę że to jest zadanie dla developera (ów) programisty (ów)... 

update.

Swoją drogą, zastanawiające czemu taki problem nie wyszedł na testach wdrożeniowych. Bo zakładam, że są one realizowane. Wydaje się, że taki bug jest łatwy do zauważenia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Aplikacja Mój Funbox: Czy Wam też zepsuła się informacja o podłączonych urządzeniach?

Spokojnie Panowie spokojnie muszę kiedyś spać ale już spieszę z wyjaśnieniem

Jeśli przychodzi @Franekhd4k  i mówi "Cześć koledzy wiecie co mam  nowy soft w modemie i nie działa mi mapowanie sieci w aplikacji mobilnej" potem przychodzi @slav72  i mówi "Ja mam nowy soft i. u mnie działa" potem wpadam ja i mówię co prawda nie korzystam ale u mnie również na ios działa bez problemu przychodzi @slav72  i mówi Artek sprawdź wersje softu w modemie i okazuje się że @Franekhd4k  ma nowe ui a ja mam stare to pamiętając o tym że @slav72  napisał że ma nowe ui i telefon na androidzie z czystym sumieniem można przyjąć że:
Aplikacja mój funbox na ios jest "za stara" na nową wersje  softu w modemie 😄

Tak sobie myśle że może zamiast tych nagród w konkursie orange wysłałoby mi nowy soft do funbox'a i za darmo dołożyło abonament na iptv do mojej umowy:D
Ja dzięki temu mógłbym wyrzucić antenę satelitarną a w efekcie rozwiązać dużo więcej problemów na forum 😄  myślę że każdy by na tym skorzystał 😄 

P.S Jeśli jakiś pracownik orange ma ochotę to z przyjemnością podam namiary na mój modem tak aby w celu pomagania ludziom szybciej otrzymać nową wersje softu funbox-a :))
Będzie mi brakowało tego forum jak już przejdę z internetem do konkurencji 🙂